Dziś mamy: czwartek 2024-04-18 , imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsławy

Niesamowite dzieciaki

Rodzeństwo  Michalina i Piotr Schulz już po raz kolejny przez cały rok zbierało pieniądze, by spełnić marzenie swojego ciężko chorego rówieśnika ze Świecia. Dominik, którego poznali miesiąc temu  jest chory na białaczkę i po chemioterapii czuł się już w miarę dobrze – planował  wrócić na boisko i trochę pograć w piłkę. Niestety nawrót choroby zamiast do rówieśników i uprawiania sportu skierował chłopca do szpitala. Niesamowite dzieciaki  z naszej szkoły uzbierane fundusze bez namysłu przekazały na Xbox, o którym marzył Dominik i w środę odwiedzili chorego w szpitalu spełniając jego marzenie.

Brawo dzieciaki, oby to spełnione marzenie miało magiczną moc.