Dziś mamy: sobota 2024-04-20 , imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „MÓJ PRZYJACIEL- PLUSZOWY MIŚ”

W piątek 27 listopada 2015r w Szkole Podstawowej nr 17 na Rudaku odbył się dzień PLUSZOWEGO MISIA połączony z wręczeniem nagród za konkurs plastyczny „ MÓJ PRZYJACIEL - PLUSZOWY MIŚ”. Na konkurs wpłynęło ponad 200 prac z ponad 20 placówek. Wyłoniona 19 finalistów, a 2 pierwsze miejsca zajęły 2 osoby z mojej klasy! Nagrody wręczała Dyrektor Szkoły Pani Barbara Iwanowska. Ja również tego dnia świętowałam swój sukces w tym konkursie - zdobyłam I miejsce. Jak usłyszałam wyczytane moje imię i nazwisko to poczułam wielkie zaskoczenie ale i wielką radość. W nagrodę otrzymałam wielkiego pluszowego misia, książkę „Baśniowy Świat” i wielką kolorowankę. Aby ją pokolorować muszę zaprosić chyba całą klasę. Cieszę się bardzo z wygranej i mimo trudu i czasu, który trzeba włożyć w pracę konkursową polecam i zachęcam wszystkich do brania udziałów w różnych konkursach. II miejsce zajęła Liwia Prusiecka, koleżanka również z klasy 2b.

Chciałabym  jeszcze pogratulować pozostałym laureatom i podziękować mojej wychowawczyni Pani Dorocie Hoffmann za zachęcanie nas do udziału w konkursach.

Maja Warczachowska, kl 2b