Dziś mamy: piątek 2024-04-19 , imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

Koncert Charytatywny w Od Nowie

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w koncercie charytatywnym w Od Nowie. Celem tego przedsięwzięcia było zebranie funduszy na rehabilitację i promocję tomiku wierszy marzycielki Fundacji Mam Marzenie Anetki Targańskiej. Występy utalentowanych uczniów – Oli Kulwickiej, Huberta Chmiela  i grupy  gimnastyczno – tanecznej w składzie; Marysia Jarosińska, Wiktoria Gerke, Wiktoria Sajnóg, Olga Kwiatkowska, Amelia Dobrowolska, Emilia Ladorucka, Wirginia Rumińska, Marta Dziamska, Alicja Dynaburska -  bardzo podobały się wszystkim obecnym i przyczyniły się do zebrania pokaźnej sumy na rzecz tej ciężko chorej dziewczynki.

Serdeczne podziękowania dla  uczestników koncertu  i ich  opiekunów oraz rodziców.