godło
BIP
Dziś mamy: piątek 2024-03-29 , imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona
PlanyAktualnościDokumenty szkolneProgramy i podręcznikiPsycholog, Pedagog, Pedagog SpecjalnyEgzaminy i sprawdziany

Mistrz Torunia w Toruńskiej Lidze Futsala Szkół Gimnazjalnych - kategoria chłopcy.

W czwartek, 3 marca odbyły się finały rozgrywek halowej piłki nożnej.  Reprezentacja naszego Gimnazjum okazała się najlepsza i tym samym zdobyła tytuł Mistrza Torunia.
W meczu półfinałowym wygraliśmy z Gimnazjum nr 10. Wynik 4-1 nie pozostawia wątpliwości, że byliśmy zespołem zdecydowanie lepszym., W finale trwającego od października turnieju pokonaliśmy zdecydowanie 4-1 Gimnazjum nr 15.