Dziś mamy: czwartek 2024-03-28 , imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

Finał województwa kujawsko-pomorskiego turnieju piłki nożnej "Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku" w kategorii U-12.

7 kwietnia, w Janikowie odbył się finał województwa kujawsko-pomorskiego turnieju piłki nożnej "Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku" w kategorii U-12. Po zwycięstwie w rozgrywkach miejskich i powiatowych wystąpiła w tym turnieju reprezentacja naszej szkoły.
W turnieju spotkało się 20 najlepszych reprezentacji naszego województwa.
Początek rozgrywek to 5 grup.
Początek turnieju był dla naszych zawodników bardzo obiecujący. pokonaliśmy 7-0 SP Jeziora Wielkie. W kolejnym meczu 10-0 pokonaliśmy SP 7 Włocławek. Pierwsze miejsce w grupie osiągnęliśmy po emocjonującym meczu z SP 63 Bydgoszcz, który zakończył się remisem 1-1.
W ćwierćfinale pokonaliśmy 5-1 SP Kikół i cieszyliśmy się z awansu do półfinały turnieju.
Niestety na tym poziomie nie dopisało nam szczęście i po remisie 1-1 z Golem Brodnica i porażce w rzutach karnych, mogliśmy zagrać "tylko" o III miejsce. Nie daliśmy żadnych szans SP 16 z Grudziądza, którą pokonaliśmy 5-2.
 Zostaliśmy więc II wicemistrzem województwa kujawsko-pomorskiego, co niewątpliwie jest wielkim osiągnięciem. Pozostał jednak niedosyt, ponieważ wielki finał,na Stadionie Narodowym, był na wyciągnięcie ręki.
Kolejnym wielkim sukcesem indywidualnym jest tytuł króla strzelców, który zdobył z 16 bramkami uczeń klasy 5a Kacper Knera.
Wszyscy uczniowie, którzy reprezentowali naszą szkołę zasłużyli na wielkie słowa uznania. Gratulacjearrow-10x10.png!!!!
Reprezentacja SP 8:
Skoczylas Jurek, Nowicki Wiktor, Anuszewski Mateusz, Kobus Sebastian, Rzadkiewicz Karol, Knera Kacper, Urbański Igor, Mulski Marcin, Śmietanowski Mateusz, Piszczek Marcin.

Trenerem zespołu jest Mariusz Kopański.