Dziś mamy: piątek 2024-03-29 , imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona
2016-04-29

Podziękowania z Muzeum Okręgowego w Toruniu

"W imieniu Dyrekcji i pracowników Muzeum Okręgowego w Toruniu, przedstawicieli Uniwersytetu M. Kopernika w Toruniu - Organizatorów XVI Festiwalu Nauki i Sztuki oraz w imieniu własnym, chciałabym na Pana Dyrektora ręce złożyć serdeczne podziękowanie P. Teresie Bórawskiej oraz Młodzieży z Zespołu Szkół nr 8 (gimnazjum) biorącej udział we wczorajszej inscenizacji podpisania II pokoju toruńskiego na terenie Starego Miasta. Uczennice gimnazjum z klasy II c : Julia Cichowicz, Dominika Chojnacka, Milena Czarnecka, Monika Gołębiowska, Alicja Jagielska, Weronika Konarska, Kamila Krzeszewska, Aleksandra Lange, Klaudia Lubawińska, Weronika Estera Sikorska, Oliwia Wielandt, Oliwia Wojtkowska oraz uczennica klasy III c : Aleksandra Wernerowicz,przebrane w historyczne kostiumy wzięły czynny udział w wydarzeniu przygotowanym z okazji 550 rocznicy zawarcia pokoju kończącego wojnę trzynastoletnią. Dziękuję za poświęcony czas i zaangażowanie. Jest to już kolejne wydarzenie, w które tak bardzo aktywnie włącza się młodzież z ZS nr 8. Pragnę również nadmienić, że we wczorajsze wydarzenie zaangażowani byli także absolwenci ZS nr 8 – dziś uczniowie toruńskich liceów.
Panu, jako Dyrektorowi gratuluję tak fantastycznej kadry nauczycielskiej oraz nietuzinkowej i doceniającej przeszłość młodzieży."

Więcej fotografii na stronie XVI Festiwalu Nauki i Sztuki.

Małgorzta Mikulska - Wernerowicz

Opiekun