Dziś mamy: środa 2024-04-24 , imieniny: Bony, Horacji, Jerzego

Konkurs Frankofoniada

FRANKOFONIADA- KONKURS MARSZAŁKOWSKI –PODSUMOWANIE

W lutym uczniowie naszej szkoły z klas francuskojęzycznych wzięli  udział w I Wojewódzkim Konkursie o krajach francuskojęzycznych. Konkurs ten został objęty honorowym patronatem Marszałka województwa kujawsko-pomorskiego p. Piotra Całbeckiego.

Wśród uczniów godnie reprezentujących Zespół Szkół nr 8 na konkursie należy wymienić następujące osoby: Bruno Maksymilian Nowakowski ,  Adam Chaliński,  Patrycja Paczkowska, Zuzanna Lorek, Wiktoria Żubkowska, Maciej Szaładziński, Hanna Gołębiewka,Weronika Wyrwa, Jakub Kuczkowski, Natalia Budzyńska,  Wiktoria Żubkowska, Jagoda Boniecka, Wiktoria Weronika Grotkowska, Paweł Kubiak.

Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy, które zostaną wręczone podczas apelu podsumowującego rok szkolny.

Uczniowie byli przygotowywani przez p. Katarzynę Major.