Dziś mamy: piątek 2024-03-29 , imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Sprzątanie świata 2016r.

W sobotę 17 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji promującej selektywną zbiórkę odpadów - „Sprzątanie Świata 2016 z MPO”. Na Rynku Nowomiejskim, mogli obejrzeć specjalistyczny sprzęt spółki MPO, wymienili przyniesione przez siebie surowce wtórne na sadzonki drzew i krzewów ozdobnych. Chętne osoby wzięły również udział w pokazie resuscytacji krążeniowo-oddechowej (RKO). Najważniejszym punktem imprezy był pokaz mody, połączony z konkursem na najciekawszy strój z odpadów.

Wyróżnienia w tym konkursie, pamiątkowe dyplomy oraz torby pełne nagród otrzymały:

Kamila Barszczewska    kl.6 B

Magdalena Kaczyńska  kl.5 A

Sara Kasińska                 kl.5 A

Alicja Sędłak                   kl. 6 B

Gratulujemy i zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w kolejnych akcjach i konkursach.