Dziś mamy: piątek 2024-03-29 , imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Koło Przyjaciół Fundacji Mam Marzenie

Grupa wolontariuszy Koła Przyjaciół Fundacji Mam Marzenie -  Ania Wiśniewska, Karol Wojtyra, Nicola Rasak, Danusia Ladorucka, Julia Brzykca, Julia Lewandowska wzięła udział w uroczystości zorganizowanej dla uczniów i społeczności Skępego W jej trakcie odbywała się promocja książki 'Zapisałam siebie' którą napisała bardzo ciężko chora dziewczynka, podopieczna Fundacji Mam Marzenie .

Naszym zadaniem była promocja idei wolontariatu. Opowiedzieliśmy zebranym o 10 letniej działalności naszego kola oraz przedstawiliśmy krótki program artystyczny. Padło wiele ciepłych słów pod naszym adresem. Pobyt wszystkich nas wzruszył. Uświadomiliśmy sobie, że nie ma rzeczy niemożliwych. Anetce Targańskiej  leżącej od kilku lat dziewiętnastolatce udało się spełnić 3 marzenia w ciągu jednego roku; odwiedziła papieża, wydała tomik wierszy i już szykuje się na wydanie drugiego tomiku, spędziła wakacje nad morzem. Cieszy nas to, że mogliśmy się do tego w dużej mierze przyczynić.

Warto marzyć, marzenia się spełniają.