Dziś mamy: środa 2024-04-24 , imieniny: Bony, Horacji, Jerzego

Uczniowie 4a na czele toruńskiego Orszaku Trzech Króli

W piątkowe mroźne popołudnie 6 stycznia grupa dzieci z klasy 4a i ich wychowawczyni, pani Ewa Ruszkowska, zebrali się na Starym Rynku, aby uczestniczyć w Orszaku Trzech Króli, a jednocześnie wziąć udział w organizowanym przez Toruńską Agendę Kulturalną przebieranym konkursie fotograficznym „Świąteczna Foto-Szopka”. Kostiumy i rekwizyty przygotowane przez rodziców tak spodobały się organizatorom imprezy, że zaprosili naszą grupę do przejścia ulicami Torunia na czele głównego Orszaku Trzech Króli. Dzieci, ich kostiumy i rekwizyty (zwłaszcza wielbłąd wykonany pomysłowo z roweru, o którym na swoim profilu na FB wspomniał nawet sam Prezydent Torunia Michał Zaleski ) wzbudzali powszechny zachwyt torunian i turystów. Po ostatnim spektakularnym występie na gali Konkursu „Postać św. Mikołaja” kolejny raz udowodniliśmy, że umiemy się bawić i przysparzać radości innym!