Dziś mamy: czwartek 2024-04-25 , imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

Konkurs Plastyczny „POSTAĆ ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA”

Konkurs plastyczny "Postać Świętgo Mikołaja"

16 grudnia 2016 roku mieliśmy zaszczyt powitać zacnych gości, którzy przyjęli zaproszenie, by wspólnie z nami przeżywać przedświąteczną uroczystość – podsumowania IX edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Postać Świętego Mikołaja z motywem kujawskim”.

Konkurs został objęty honorowymi patronatami: Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego – pana Piotra Całbeckiego, Prezydenta Miasta Torunia – pana Michała Zaleskiego i Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty – pana Marka Gralika.

Jury IX edycji konkursu plastycznego „Postać Św. Mikołaja z motywem kujawskim” po obejrzeniu dnia 2 grudnia 2016r. tysiąca dwustu osiemnastu prac plastycznych ze stu sześćdziesięciu trzech placówek postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia, które zostały wręczone laureatom i wyróżnionym z klas 0-3 szkół podstawowych.

Podczas uroczystej gali – uroczystość uświetniły piękne występy artystyczne dzieci z klas 3f i 4a pod opieką Pani Wiesławy Lassotty oraz Pani Ewy Ruszkowskiej.

Wystawę pokonkursową prac plastycznych obejrzeć można było nie tylko w naszej szkole. Duża galeria prac plastycznych znajdowała się również w Centrum Handlowym Atrium Copernicus. Dodatkowa wystawa z wszystkimi nagrodzonymi pracami została wystawiona w Księgarni „TAK – Czytam” na Starówce w Toruniu.

Dziękujemy wszystkim, którzy  zaangażowali się w przygotowanie tej niezwykłej przedświątecznej uroczystości oraz gratulujemy dzieciom nagrodzonym i wyróżnionym w konkursie plastycznym.