Dziś mamy: piątek 2024-03-29 , imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Pasowanie na Wesołego Świetliczaka

PASOWANIE NA WESOŁEGO ŚWIETLICZAKA

26 stycznia 2017 w świetlicy szkolnej odbyła się jak co roku uroczystość pasowania na „Wesołego Świetliczaka”. Na uroczystość zostali zaproszeni: Dyrekcja Zespołu Szkół nr 8 oraz dzieci z klas 1 „a” i 1 „b” wraz  z wychowawczyniami.

Na całość spotkania złożyły się występy artystyczne dzieci ze świetlicy oraz  uczniów klas starszych. Nie zabrakło wspólnych tańców, zagadek, piosenek i wierszyków.

W najważniejszym momencie pasowania wszystkie Świetliczaki złożyły przysięgę i tym samym zostały przyjęte do Braci świetlicowej.

Aktu pasowania dokonali pan dyrektor Grzegorz Bortnowski oraz pani wicedyrektor Lucyna Bała.