Dziś mamy: piątek 2024-04-19 , imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

Czwórbój lekkoatletyczny.

2.06.2017  uczniowie toruńskich gimnazjów rywalizowali w czwórboju lekkoatletycznym na Stadionie Miejskim przy ul. Bema. Zawodnicy startowali w czterech konkurencjach ( pchnięcie kulą, skok w dal, 100m,  1000m). Wyniki przeliczano na punkty. W klasyfikacji drużynowej dziewcząt jak i chłopców nasi wieloboiści nie mieli sobie równych i zajęli 1 MIEJSCE  wśród toruńskich gimnazjów. Wręczenie nagród odbędzie się 9.06.2017 w trakcie podsumowania rywalizacji sportowej TOPS.

Składy zwycięskich drużyn:

Dziewczęta: Nikola Giera, Klaudia Lis, Michalina Michałowska, Hanna Gołębiewska, Wiktoria Stadnik, Klaudia Kalinowska

Chłopcy : Kacper Gzella, Miłosz Jagielski, Łukasz Sikorski, Mateusz Detmer, Patryk Pyskło, Mikołaj Góralski

Trenerzy: Elżbieta Bieżuńska i Andrzej Górecki