Dziś mamy: piątek 2024-04-19 , imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa
Jesteś w: » Aktualności » Koncert kolęd

Koncert kolęd

Zaśpiewajmy i zagrajmy Dzieciątku kolędę… - pod tym hasłem w piątek 22 grudnia w naszej szkole odbył pełen zadumy koncert kolęd i pastorałek przygotowany przez klasę 3D gimnazjum i ks. Dawida. Celem koncertu było  przeniesienie się, choć na chwilę w atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, którym towarzyszy piękna tradycja śpiewania kolęd. Na scenie nie zabrakło występów naszych szkolnych chórzystów pod kierunkiem pani Ireny Szczurko, którzy pięknie zaśpiewali i zagrali na skrzypcach kolędy i pastorałki. Po koncercie Dyrekcja podziękował uczniom i organizatorom oraz złożył serdeczne życzenia świąteczne i noworoczne. To wspaniale, że koncert kolęd i pastorałek łączy pokolenia i wyzwala niezapomniane emocje...