Dziś mamy: piątek 2024-04-19 , imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

Dzień Życzliwości.

We wtorek 16.01.18 r. w naszej szkole odbył się Dzień Życzliwości.

Szkoła została udekorowana pracami uczniów, które powstały na listopadowych zajęciach n/t tolerancji oraz hasłami promującymi życzliwą postawę. Od samego rana uczniów witał PaTPORciak wraz z uczennicami należącymi do szkolnego PaTPORT-u. Rozdawali oni uśmiechnięte buźki, które miały wprawić wszystkich w życzliwy nastrój. Ponadto, w tym dniu odbyło się głosowanie w kategorii: "Najżyczliwszy Nauczyciel" oraz "Najżyczliwszy Uczeń". Najżyczliwszym nauczycielem wg uczniów została pani mgr Beata Maciejewska, natomiast Najżyczliwszym Uczniem został Adam Wiśniewski z klasy 2CG (zapewnił on sobie zwycięstwo  poprzez zdobycie największej ilości punktów w teście na życzliwość). Na przerwach uczniowie przyklejali jabłka z pozdrowieniami oraz miłymi komunikatami na Drzewku Życzliwości jak również uczestniczyli w zabawie: "Podaj dalej miłe słowo". Podczas godzin wychowawczych gimnazjalistki z PaTPORT-u poprowadziły w formie zabawy lekcje promujące życzliwość w klasach 3 gimnazjum. Tego dnia nastąpiło również ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w konkursie na życzenia z okazji Dnia Życzliwości, w którym brali udział uczniowie klas 1-3 SP. Te wszystkie inicjatywy sprawiły, że społeczność naszej szkoły była dla siebie bardziej życzliwa. Mamy nadzieję, że ta dobra energia pozostanie z Nami na dłużej i że będziemy dla siebie mili nie tylko od święta.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego dnia.