Dziś mamy: środa 2024-04-24 , imieniny: Bony, Horacji, Jerzego

Wolontariat w szkole – uczniowie aktywni dla innych

Pod takim hasłem odbyła się konferencja zorganizowana przez Kujawsko - Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu dla nauczycieli i uczniów naszego województwa. Zostaliśmy zaproszeni w celu zaprezentowania osiągnięć działającego od 11 lat w szkole Koła Przyjaciół Fundacji Mam Marzenie. Działania oraz sukcesy koła przedstawiliśmy w formie prezentacji. Nasze wystąpienie zostało przyjęte z dużym zainteresowaniem. W szczególności doceniono duże zaangażowanie młodzieży w dążeniu do osiągnięcia założonych celów. Byliśmy najmłodszymi prelegentami na tej konferencji.

Gratulacje dla ucz. klasy 2a Gim – Julki, Majki i Michaliny  oraz ucz. klasy 6c – Ani, Julki, Oliwki, Karola