Dziś mamy: piątek 2024-03-29 , imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

3b na warsztatach skoku o tyczce

13 kwietnia 2018 r. uczniowie klasy sportowej 3B wraz z wychowawcą p. Justyną Miklaszewską - Polcyn oraz trenerem p. Łukaszem Schmidtem  wzięli udział w warsztatach skoku o tyczce. W czasie warsztatów dzieci wykonywały podstawowe elementy treningu tyczkarskiego oraz mogły zaliczyć i uzyskać pierwsze wysokości w życiu! To pierwsze tego typu warsztaty w Polsce, prowadzone pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej (trenerów Mistrzów i Mistrzyń skoku o tyczce) oraz samych „Mistrzów Sportu“. Mieliśmy okazję spotkać naszą toruńską Mistrzynię Sportu i mamę naszej młodszej koleżanki ze szkoły Lilly - p. Małgorzatę Adryjańczyk - dziękujemy  za wspólnie spędzone sportowe chwile :-).
Po zakończeniu zmagań sportowych przyszedł czas na zdrowy posiłek w towarzystwie Mistrza Sportu p. Moniki Pyrek oraz p. Marka Plawgo, którzy podzielili się ciekawymi historiami z życia sportowca wyczynowego oraz wręczyli wszystkim dzieciom, dyplomy/certyfikaty „Zostań Tyczkarzem“. Impreza angażowała i zaciekawiała dzieci od momentu rozgrzewki do wspólnego zdjęcia i pożegnania.