Dziś mamy: czwartek 2024-03-28 , imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

Warsztaty umiejętności wychowawczych

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Toruniu zaprasza rodziców, wychowawców i nauczycieli na WARSZTATY UMIEJĘTNOŚCI WYCHOWAWCZYCH

„Szkoła Dla Rodziców I Wychowawców”, „Jak z miłością i szacunkiem wyznaczać dziecku granice (Bez klapsa)” oraz „Jak motywować swoje dziecko”

Proponujemy Państwu warsztaty umiejętności wychowawczych dla rodziców / wychowawców / nauczycieli wyposażające w niezbędne umiejętności postępowania z dzieckiem/ młodzieżą.

MAMY JESZCZE KILKA WOLNYCH MIEJSC NA ZAJĘCIA ROZPOCZYNAJĄCYCH SIĘ WKRÓCE :

„Szkoła dla Rodziców”

Gr.I poniedziałki 8.00-11.00 – pierwsze zajęcia 15.10 (cykl 10 spotkań):

Gr. II czwartki 16.00-19.00 - pierwsze zajęcia 18.10 (cykl 7 spotkań):

„Jak z miłością i szacunkiem wyznaczać dziecku granice (Bez klapsa)”:

Gr.I poniedziałki 16.00-18.00 – pierwsze zajęcia 15.10 (cykl 6 spotkań)

Gr. II wtorki 16.00-18.00 - pierwsze zajęcia 16.10 (cykl 6 spotkań)

Gr. III czwartki 9.00-11.00  - pierwsze zajęcia 18.10 (cykl 6 spotkań)

Warsztaty nie są kierowane wyłącznie do osób, które borykają się z problemami wychowawczymi swego dziecka/ ucznia. Adresujemy je do tych dorosłych, którzy chcą polepszyć swoje relacje z dzieckiem/ uczniem, czy zwiększyć efektywność swych działań wychowawczych. W kameralnej atmosferze gwarantującej bezpieczeństwo mogą Państwo dowiedzieć się czegoś nowego o sobie jako rodzicu/ nauczycielu i zainspirować się do doskonalenia w tej roli.

Zapraszamy na nieodpłatne warsztaty w grupach 12-15 osób odbywające się w siedzibie poradni ul.Kosynierów Kościuszkowskich 6.

Zapisy:

smsem: 509 919 079 lub na adres email: zgloszenia@ppp.torun.pl lub osobiście w sekretariacie poradni.

Podczas zgłaszania się prosimy podać następujące informacje: nazwa warsztatów + dzień tygodnia, imię, nazwisko, kontakt telefoniczny.

Z osobami, które zgłoszą się będziemy się kontaktować w celu potwierdzenia zakwalifikowania

(rekrutację prowadzimy do wyczerpania miejsc).