Dziś mamy: sobota 2024-04-20 , imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

Sympatyczna Olimpiada- Barcin 2018

W dniach 14-15 września 2018 roku po raz drugi nasi uczniowie, tym razem z 8c wzięli udział w Sympatycznej Olimpiadzie w Barcinie. Przedsięwzięcie wyrosło z idei ogólnopolskiego programu “Profilaktyka a Ty”, promującego modę na życie bez uzależnień i przemocy. Uczniowie mierzyli się w konkurencjach z przymrużeniem oka. Sprawdzali swoje umiejętności np. wykonując slalom kelnera, taniec połamaniec, a nawet wzięli udział w jakże zacnej próbie rycerskiej. Konkurencje sprawdzały szybkość, zręczność i pomysłowość uczestników. Trzeba było wykazać się wieloma umiejętnościami, również współpracy w zespole, by zrealizować zadania. Ponadto uczestniczyli w warsztatach tematycznych: teatralnych, tanecznych, fotograficznych, kulinarnych oraz w warsztatach profilaktycznych: Jak budować trwałe relacje?, Własność intelektualna i prawo autorskie w Internecie, Kompetencje lidera, Fonoholizm. Uczestnicy bawili się świetnie.