Dziś mamy: czwartek 2024-03-28 , imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

Odwiedziliśmy chorego kolegę z Wąbrzeźna

26.10 2018 roku grupa uczniów z klasy 4b wraz z rodzicami odwiedziła chorego kolegę z Wąbrzeźna. Celem wizyty było spełnienie marzenia chłopca. Olek, który większą część dnia spędza w specjalnym fotelu uwielbia oglądać bajki. Jest to jedyny czas kiedy potrafi posiedzieć dłuższą chwilę dają jednocześnie na moment odpocząć swoim  rodzicom. Dlatego tablet był marzeniem chłopca.

Pieniądze na to urządzenie udało się szybko uzbierać w naszej szkole. Jak co roku pieniądze ze sprzedaży gazetek wydawanych przez uczniów klas 1-3 zostały przekazane na rzecz Koła Przyjaciół Fundacji Mam Marzenie. Resztę potrzebnej kwoty momentalnie zebrali rodzice uczniów z klasy 4b

I Tablet wraz z kartą pamięci oraz obudową trafił do Aleksandra.

Dziękujemy zespołowi redakcyjnemu z klas 1-3 wraz z opiekunem oraz niezwykle zgranej grupie rodziców za wsparcie Fundacji Mam Marzenie.

Warto pomagać – naprawdę warto.