Dziś mamy: środa 2024-04-24 , imieniny: Bony, Horacji, Jerzego

Nasz uczeń w międzynarodowych zawodach karate

W dniu 3 marca Artur wraz ze swoimi kolegami z klubu Karate Ronin-Do Toruń brał udział w zawodach rangi międzynarodowej.  Zawody odbyły się w Bydgoszczy w ramach Karate WKF - Grand Prix Pomorza i Kujaw XVIII Central Europe Open. Artur wywalczył dwa brązowe medale w konkurencji kata drużynowego i indywidualnie. Były to pierwsze zawody, na których mógł rywalizować z zawodnikami z innych krajów jak Czechy, Rosja, USA czy Iran.  Pomimo odniesionych sukcesów nie ma czasu na odpoczynek , bo już w najbliższą sobotę 9 marca Artur bierze udział w kolejnych zawodach z międzynarodową obsadą "Ronin Copernicus Cup" . Zawody odbędą się w Szkole Podstawowej w Grębocinie gdzie Artur zaprasza wszystkich do oglądania i kibicowania startującym zawodnikom.