Dziś mamy: wtorek 2024-04-23 , imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha

Klasa 2d na zajęciach warsztatowych „Majsterkowo”

Uczniowie klasy 2d wzięli udział w warsztatach edukacyjnych pod hasłem „Majsterkowo”. Ich celem jest rozbudzanie w dzieciach pasji do majsterkowania, pobudzanie ich wyobraźni, rozwijanie umiejętności manualnych, a także zwiększanie wiedzy i świadomości ekologicznej. Podczas tej wycieczki uczniowie zwiedzili sklep Castorama oraz pod czujnym okiem specjalistów wykonywali samodzielnie tabliczki kredowe. Każde dziecko wykonało swoją pracę. Dzieci doskonale sobie poradziły z zadaniem, co potwierdził otrzymany dyplom Majsterkowicza i wspaniałe upominki. Ważnym aspektem warsztatów było także zwiększenie świadomości ekologicznej uczniów. Specjaliści  z Castoramy przekazali dzieciom, że mogą dbać o środowisko w różnoraki sposób. Przez praktyczne działania dzieci szybko i chętnie przyswoiły wiele umiejętności praktyczno-technicznych. Wyjazd był bardzo udany, praktyczny i pouczający.