Dziś mamy: sobota 2024-04-20 , imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha
2019-04-04

II miejsce w XIV Międzyszkolnym Konkursie „W Świecie Baśni Andersena” dla uczniów klas 2 szkół podstawowych.

22 marca 2019 roku w szkole podstawowej nr 31 w Toruniu odbył się międzyszkolny konkurs, w którym startowały trzyosobowe zespoły uczniów klas 2 szkół podstawowych z Torunia. Naszą szkołę reprezentowały uczennice z klasy 2d: Liliana Kuczyńska, Zuzanna Dzierżawska oraz Julia Pietrykowska, które pod opieką p. Natalii Poray nauczyciela biblioteki oraz p. Isi Lassoty wychowawcy klasy przez kilkanaście tygodni poznawały, szczegóły pięknych baśni Andersena.

Nasza drużyna wykazała się ogromną wiedzą i zajęła II miejsce, uczestnicy otrzymali nagrody i dyplomy oraz książki do biblioteki.