Dziś mamy: wtorek 2024-04-23 , imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha

Stypendia Prezydenta Miasta Torunia za szczególne osiągnięcia edukacyjne

Zgodnie z nowymi zasadami przyznawania stypendiów przez Prezydenta Miasta Torunia  za szczególne osiągnięcia edukacyjne – Toruński Omnibus,  prosimy o ewentualne zgłoszenie do wychowawców kandydatury swojego dziecka oraz wypełnienie i dostarczenie wniosków do sekretariatu szkoły do poniedziałku 17.06.2019 r. do godz. 12.00. Do wniosku należy dołączyć kopie dokumentów potwierdzających szczególne osiągnięcia ucznia, zaś kopię świadectwa szkolnego potwierdzoną za zgodność z oryginałem przez dyrektora szkoły nie później niż do 21 czerwca 2019 r.

W tym roku szkolnym o stypendium mogą ubiegać się uczniowie uczęszczający do szkół na terenie Torunia, bez względu na miejsce zamieszkania, którzy uzyskali ze wszystkich obowiązujących zajęć edukacyjnych wymienionych na świadectwie szkolnym średnią ocen co najmniej  5,00,  co najmniej bardzo dobrą ocenę z zachowania oraz odnieśli znaczące sukcesy edukacyjne z zakresu kształcenia ogólnego.

Uchwała RMT 107/2019 w sprawie szczegółowych warunków udzielania świadczeń pomocy materialnej o charakterze motywacyjnym uczniom uczęszczającym do szkół w Toruniu, form i zakresu tych świadczeń oraz trybu postępowania w tych sprawach oraz wniosek dostępne są na stronie Biuletynu Informacji Publicznejhttp://www.bip.torun.pl/dokumenty.php?Kod=1252600.