Dziś mamy: piątek 2024-03-29 , imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Klasa 3E wspiera akcję Toruńskiej Fundacji Rozwoju "Wszystko Jest Możliwe"

Klasa 3 E zaangażowała się we wsparcie akcji Toruńskiej Fundacji Rozwoju "Wszystko Jest Możliwe". Uczniowie wykonali piękne karty świąteczne i wypisali życzenia dla osób potrzebujących. Wsparli też Wigilię przygotowując drobne ale praktyczne upominki: czapki, rękawiczki, ciepłe skarpety, słodkości. Wychowawczyni Sylwia Małecka przekazała upominki na ręce prezesa Fundacji , ktory wręczył je podopiecznym Cofee House w piątek 18 grudnia. Jak co roku przydają się ciepłe kurtki, gorące potrawy ale najcieplej na sercu robi się czytając własnoręcznie wykonane przez dzieci Karty Świąteczne i szczere życzenia zdrowia i pomyślności.