Dziś mamy: piątek 2024-03-29 , imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Po raz kolejny uczniowie Ósemki w gronie Ośmiu Wspaniałych

Po raz kolejny Koło Przyjaciół Fundacji Mam Marzenia ma laureatów prestiżowego konkursu Ośmiu Wspaniałych.

Ze wszystkich toruńskich szkół co roku jury konkursu wybiera tylko ośmiu laureatów. W  2020/21 roku  wyłoniona została siódemka  Wspaniałych, w tym trójka z naszej szkoły. Gratulacje dla Alicji  Dynaburskiej, Piotra Schulz, Miłosza Zielińskiego.

Poniżej fragment e maila od jury konkursu;

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że Jury Samorządowego Konkursu 8 Wspaniałych przyznało   tytuł WSPANIAŁEGO dla całej trójki zgłoszonych przez Panią kandydatów !!!! Gratuluję !!!! Jury było pod wielkim wrażeniem ich pracy na rzecz  potrzebujących ludzi, ochrony środowiska, zdrowego stylu życia, który propagują wśród swoich rówieśników.

To była prawdziwa przyjemność pracować z Wami nad różnorodnymi projektami. Trzymajcie tak dalej. Jolanta Kosiorek