Dziś mamy: czwartek 2024-04-18 , imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsławy

Podziękowania od sióstr misjonarek z Boliwii

W Tygodniu Misyjnym s. Bogumiła Urszula Ptasińska i s. Krystyna Anna Nowakowska na lekcjach religii opowiedziały dzieciom z klas 1-3 o misjach w Boliwii i zachęciły do napisania listów, które zostały przekazane siostrom misjonarkom w Oruro. Siostry zaprezentowały również film nagrany przez s. Joannę Olszewską specjalnie dla dzieci z Torunia, gdzie opowiada o pracy misyjnej i pokazuje Centrum Pastoralne im. św. Teresy od Dzieciątka Jezus.

Siostry misjonarki z Boliwii oraz Referentka misyjna s. Agnieszka Jaworska CST przesłały podziękowania dla dzieci z naszej szkoły, które licznie wzięły udział w akcji pisania listów do Boliwii. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną relacją na temat Centrum Pastoralnego w Oruro, dziecięcej korespondencji misyjnej i podziękowań przekazanych w formie ciekawych filmików oraz oficjalnych listów z podziękowaniami.

Link do prezentacji: