Dziś mamy: piątek 2024-04-19 , imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

Sukcesy naszych pływaków

W pięknym stylu zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły w minioną środę, 24.11.2021 na Igrzyskach Dzieci.
Wśród dziewcząt rywalizowało 12, a u chłopców 13 zespołów z różnych szkół z całego naszego województwa.

Drużyny złożone z uczniów klas 7a, 6a i 5a - oddziały pływackie zajęły drugie miejsca - zarówno dziewczynki, jak i chłopcy!
Jako SP8 musieliśmy uznać wyższość SP63 z Bydgoszczy, która zajęła pierwsze miejsce.

Naszą szkołę reprezentowali:
LIPIŃSKA Natalia, SIROJĆ Martyna, MOTYLEWSKA Martyna, SZCZODROWSKA Oliwia, PIECHOCKA Patrycja, WINNICKA Agata
KULIK Bruno, SZYBURSKI Artur, MOSZCZYŃSKI Marcel, SZYBURSKI Rafał, NAWROCKI Stanisław, WYCZÓŁKOWSKI Patryk

Dziękujemy i gratulujemy sukcesu!!