Dziś mamy: sobota 2024-04-20 , imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha
2022-11-30

Laboratoria Przyszłości w listopadzie - nasze działania.

W ramach listopadowych działań w projekcie Programu Laboratoria Przyszłości nasi uczniowie korzystali z narzędzi i urządzeń na lekcjach techniki.

Wykorzystaliśmy imadła, piły, papier ścierny, wkrętarki podczas obróbki drewna towarzyszącej tworzeniu breloka - domku z drewna. Dla ochrony i bezpieczeństwa uczniowie zakładali rękawice ochronne i okulary. Praca odbywała się na lekcjach w klasach 6.

W związku z nadchodzącym kiermaszem, organizowanym przez Radę Rodziców w naszej szkole, uczniowie na lekcjach włączyli się w akcję tworząc ozdoby świąteczne według własnego pomysłu. Powstały bardzo kreatywne prace. Przy dźwiękach świątecznej muzyki budziliśmy świąteczną atmosferę. Efekty pracy uczniów wszystkich klas 4-6 będzie można podziwiać  już 9 grudnia w naszej szkole, podczas kiermaszu.

W zależności od koncepcji pracy i wykonywanej ozdoby używaliśmy sprzętu zakupionego w ramach Programu Laboratoria Przyszłości: imadła, kleje na gorąco, piły, wkrętarki, igły.