strona główna
unicef
erasmus
godło
Dziś mamy: wtorek 2018-11-13 , imieniny: Arkadii, Krystyna, Stanisławy
PlanyAktualnościDokumenty szkolneProgramy i podręcznikiPomoc, psycholog, pedagogEgzaminy i sprawdzianyNagroda w konkursie teatralnym
Jesteś w: » Rada Pedagogiczna

Dyrekcja

mgr Grzegorz Bortnowski
mgr Lucyna Bała
mgr Joanna Giedrys
mgr Elżbieta Bieżuńska

Oddziały Przedszkolne

mgr Anna Holc - wychowawca oddziału 0a

Edukacja wczesnoszkolna

mgr Justyna Mklaszewska-Polcyn - wychowawca oddziału 1b
mgr Aleksandra Dziemacka-Grzebielucha - wychowawca oddziału 1e
mgr Małgorzata Kowalska-Płuciś - wychowawca oddziału  1a
mgr Anna Rydzyńska - wychowawca oddziału 1d
mgr Dorota Hoffman - wychowawca oddziału 2a
mgr Agnieszka Lewandowska - wychowawca oddziału 2b
mgr Katarzyna Niedlich - wychowawca oddziału 2c
mgr Wiesława Lassota - wychowawca oddziału 2d
mgr Mariola Kubiak - wychowawca oddziału 3a
mgr Violetta Artka - wychowawca oddziału 3b
mgr Kazimiera Konczal  - wychowawca oddziału 2c

Język polski

mgr Małgorzata Luter - wychowawca oddziału 4d
mgr Marta Błaszkiewicz - wychowawca oddziału 5d
mgr Małgorzata Gawrońska
mgr Alina Dyrda - wychowawca oddziału 3c gimnazjum
mgr Dorota Sioma-Olszewska - wychowawca oddziału 3d gimnazjum
mgr Alicja Lorek - wychowawca oddziału 5f
mgr Anna Olszewska - wychowawca oddziału 4b
mgr Dorota Salińska - wychowawca oddziału 8c

Historia, WOS

mgr Ewa Iwaszkiewicz
mgr Tadeusz Kiliński - wychowawca oddziału 3a gimnazjum

Język angielski

mgr Katarzyna Jackiewicz - wychowowca oddziału 4a
mgr Aleksandra Kowalska - wychowowca oddziału 4f
mgr Joanna Brzycka
mgr Chtioui Mahfoudh
mgr Małgorzata Niedzielska - wychowawca oddziału 8b
mgr Joanna Rybicka-Lewandowska - - wychowawca oddziału 5b
mgr Izabela Sadowska

Język niemiecki

mgr Małgorzata Luter - wychowawca oddziału 4d
mgr Kamila Szarszewska - wychowowca oddziału 4a

Język francuski

mgr Katarzyna Major - kierownik świetlicy

Matematyka

mgr Dorota Chodera - wychowawca oddziału 5e         
mgr Ewelina Eggert
mgr Mariola Gogulska - wychowawca oddziału 3e gimnazjum
mgr Magdalena Rojek - wychowawca oddziału 4f
mgr Katarzyna Skopińska-Biełat          
mgr Dorota Wadowska - wychowawca oddziału 5c

Geografia

mgr Iwona Walecka - wychowawca oddziału 3e gimnazjum

Fizyka

mgr Arkadiusz Piątkowski - wychowawca oddziału 3b gimnazjum
mgr Dorota Wadowska -wychowawca oddziału 4c

Chemia

mgr Beata Maciejewska
mgr Arkadiusz Piątkowski - wychowawca oddziału 3b gimnazjum

Biologia, Przyroda, Wychowanie do życia w rodzinie

mgr Monika Borzych - wychowawca oddziału 6b
mgr Joanna Giedrys - wicedyrektor
mgr Jolanta Kosiorek - 
wychowawca oddziału 6c
mgr Iwona Walecka
mgr Anna Dereszyńska
mgr Beata Maciejewska

Informatyka, Zajęcia komputerowe

mgr Grzegorz Bortnowski - dyrektor
mgr Lucuna Bała - wicedyrektor
mgr Grażyna Bortnowska
mgr Robert Krepel

Plastyka, Muzyka, Zajęcia artystyczne

mgr Irena Szczurko - wychowawca oddziału 7c
mgr Dorota Szymeczko - wychowawca oddziału 7d

Technika

mgr Karina Torlińska - wychowawca oddziału 3f  gimnazjum
mgr Kamila Szarszewska

Religia

mgr Beata Matros

s. mgr Anna Ostaszewska
ks. mgr Dawid Lewicki
ks. mgr Marcin Sokołowski

Wychowanie fizyczne


mgr Anna Górecka
mgr Elżbieta Bieżuńska - wychowawca oddziału 8a
mgr Iwona Borkowska
mgr Dorota Dawid
mgr Andrzej Górecki
mgr Bartłomiej Jackiewicz 
mgr Marek Kociuba - wychowawca oddziału 8a
mgr Andrzej Kondrat
mgr Mariusz Kopański
mgr Bartosz Nienartowicz
mgr Marek Piór
mgr Izabela Góralska - wychowawca oddziału 7b
mgr Ewa Ruszkowska - 
wychowawca oddziału 6a
mgr Łukasz Schmidt
mgr Jacek Smól

mgr Piotr Żurawski
mgr Maciej Bieńkowski

Świetlica

mgr Katarzyna Major
mgr Wanda Czyżniewska - Doering
mgr Kamila Grochala
mgr Anna Kolba

mgr Robert Krepel
mgr Grażyna Bortnowska
mgr Dorota Hoffman
mgr Mariola Kubiak
mgr Aleksandra Dziemacka - Grzebielucha
mgr Justya Mklaszewska-Polcyn
mgr Anna Holc

Biblioteka

mgr Katarzyna Cisek        
mgr Natalia Poray

Pedagog mgr Anna Żak-Malinowska
Psycholog mgr Tomasz Kliś
Logopeda mgr Paulina Lewandowska

 

 

BIPBasenGaleriaPlan lekcjiSport