unicef
Dziś mamy: poniedziałek 2018-04-23 , imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha
Jesteś w: » Witamy

ZIELONA KLASA

Rada Rodziców kontynuuje prace związane z przygotowaniem Zielonej Klasy – sali lekcyjnej na świeżym powietrzu, w której w cieplejsze dni odbywać się będą lekcje przyrody i biologii.
Zapraszamy wszystkie dzieci i rodziców do pomocy!

Kolejne prace zaplanowano na 14 i 21 kwietnia (soboty) w godz. 10:00 – 14:00. Natomiast 28 kwietnia o godz. 11:00 odbędzie się oficjalne otwarcie Zielonej Klasy połączone z rajdem rowerowym do leśnictwa Bielawy i piknikiem. Zapraszamy uczniów z całymi rodzinami.

GAZETKA SZKOLNA KLAS I-III

DORADZTWO ZAWODOWE

Szanowni Państwo,
Począwszy od 23 marca, na 6 godzinie lekcyjnej (12.45 - 13.30) w sali 152 odbywać się będą dyżury doradcy zawodowego. Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów wraz z rodzicami, którzy mają problem z wyborem szkoły średniej, określeniem swoich zainteresowań czy umiejętności zawodowych. Prosimy również o wcześniejsze umawianie się na spotkanie z doradcą.

REKRUTCJA NA ROK SZKOLNY 2018/2019

1% podatku

W związku ze zbliżającym się terminem rozliczenia podatkowego za 2017 rok Dyrektor szkoły prosi o  przekazanie 1% podatku na rzecz Szkoły Podstawowej  nr 8 w Toruniu.

Pieniądze te przeznaczymy w tym roku na zakup nowoczesnych kanap dla uczniów na szkolne korytarze.

Jeśli zechcą Państwo przekazać 1% podatku na ten cel, to w zeznaniu PIT 37 należy wpisać:
W części "J"
- w rubryce 137 - nr KRS 0000121592
- w rubryce 138 - kwotę 1% od podatku
W części "K"
- w rubryce 139 - Szkoła Podstawowa nr 8 w Toruniu ul. Łyskowskiego 28 87-100 Toruń
na zakup kanap.

- w rubryce 140 – stawiamy znak „X”.

Analogicznie w przypadku deklaracji PIT-36 prosimy wypełnić pola 325,326,327 i 328, a w przypadku deklaracji PIT-36L pola 95,96,97 i 98

Program PIT 2017

Dziękujemy!!!

PODZIĘKOWANIA ZA SZLACHETNĄ PACZKĘ

CERTYFIKAT CARITAS DLA NASZEJ SZKOŁY

ZAPRASZAMY NA OBÓZ DŹWIRZYNO 2018

Kliknij, by zobaczyć szczegóły

ZAPRASZAMY NA OBÓZ WŁOCHY 2018

!!! RUSZA II ZBIÓRKA MAKULATURY !!!

!!! Zapraszamy do zbiórki makulatury !!!

!!!Szkoła bierze udział w konkursie zorganizowanym przez Prezydenta Miasta Torunia!!!

Szczegóły akcji:

1.        Większą ilość makulatury można zanieść bezpośrednio do punktu skupu Mercator ul.Bema 7/9 (teren byłej hurtowni) w godzinach 8:00-15:00
           Prosimy o pobranie od firmy kwitka,na którym będzie nazwisko dziecka oraz nazwa szkoły.

2.       Zważoną i podpisaną makulaturę uczeń może przynieść też do szkoły. W tym celu wyznaczone zostały trzy szatnie w   piwnicy, do których uczeń może znosić przygotowane paczki.

3.       Jeśli uczeń nie jest w stanie sam przynieść przygotowanej makulatury, to może zrobić to rodzic w wyznaczonych dniach i godzinach.

4.        W tym miesiącu będą to 2 dyżury poranne i 2 popołudniowe, w których boczne wejście (to od parkingu) będzie otwarte,aby ułatwić Państwu dostęp do szatni, w której makulatura jest składowana:

dyżury poranne:

- 21.11 oraz 23.11 w godzinach 7:30-9:00

dyżury popołudniowe:

- 22.11 oraz 24. 11 w godzinach 14:30-16:00

5.       2 tydzień zbiórki – od 20.11 do 24.11.2017

6.       Akcja będzie  powtarzana cyklicznie

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem

OTWARCIE PRACOWNI ROBOTYKI

20.10.2017r. w naszej szkole odbyło się uroczyste otwarcie pracowni Robotyki.

Zapraszamy na relację z tego wydarzenia:

Zbliżenia - TV Bydgoszcz

Tv Toruń

UNICEF

RELACJA Z MARSZU PaT

Relacja filmowa w TV Toruń

Zdjęcia na dysku Google

Relacja na stronie Urzędu Miasta Torunia

Żyjmy z Pasją - www.torun.pl

Happening profilaktyczno edukacyjny żyjmy z pasją- www.torun.pl

Toruń nasze miasto

Tu Teraz

PODZIĘKOWANIA

Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół nr 8 w Toruniu dziękują wszystkim rodzicom za pomoc okazaną w roku szkolnym 2016/2017!

SUKCES NASZEJ SZKOŁY!!!
WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE!!!

1 MIEJSCE

w Toruńskiej Olimpiadzie Przedszkoli i Szkół

DLA NASZEGO GIMNAZJUM NR 8

WYNIK KOŃCOWY WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO
W ROKU SZKOLNYM 2016 / 2017.

2 MIEJSCE

w Toruńskiej Olimpiadzie Przedszkoli i Szkół

DLA NASZEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 8

WYNIK KOŃCOWY WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO
W ROKU SZKOLNYM 2016 / 2017.

Zapraszamy do obejrzenia galerii

UROCZYSTE WRĘCZENIE NAGRÓD
w XVIII Edycji Międzyszkolnego Konkursu „Najlepszy Ortografik”, „Najlepszy Matematyk” dla klas I-III.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIE Z INFORMACJAMI

NAJLEPSZY ORTOGRAFIK I MATEMATYK - WYNIKI

Wyniki końcowe - szkoły

Najlepszy ortografik

Najlepszy matematyk

GÓRA GROSZA

CERTYFIKAT STUDIUM PRAWA EUROPEJSKIEGO

JESTEŚMY W KLUBIE SZKÓŁ UNICEF

Informujemy, że nasza szkoła przystąpiła do Klubu Szkół Unicef.  Wkrótce zostanie przprowadzona akcja pomocy dla dzieci objętych działaniami wojennymi w Syrii.