Dziś mamy: piątek 2024-04-19 , imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa
Jesteś w: » Witamy

REKRUTACJA DLA KLAS 1 2024/2025

W dniu próby sprawności fizycznej rodzic zobowiązany jest do dostarczenia orzeczenia lekarskiego wydanego przez lekarza pierwszego kontaktu, potwierdzającego, że
kandydat ..... posiada stan zdrowia umożliwiający podjęcie nauki w oddziale sportowym.

PODZIĘKOWANIE ZA UDZIAŁ W AKCJI CHARYTATYWNEJ "ZIMOWA HERBATKA DLA SENIORA"

PODZIĘKOWANIE ZA UDZIAŁ W SZLACHETNEJ PACZCE

MITOLOGIA WIECZNIE ŻYWA

Zapraszamy do obejrzenia polsko-włoskiego krótkometrażowego filmu dokumentalnego pt. „Maria Skłodowska-Curie we Włoszech w poszukiwaniu radu”

10 grudnia, świętowaliśmy wyjątkową rocznicę - 120 lat temu Maria Skłodowska-Curie została uhonorowana Nagrodą Nobla w dziedzinie fizyki. Tego samego dnia przypada również 112. rocznica przyznania jej drugiego Nobla z dziedziny chemii.
Obecny rok jest wyjątkowy z jeszcze jednego powodu – mija 125 lat od odkrycia przez państwa Curie dwóch niezwykłych pierwiastków chemicznych – polonu i radu. To odkrycie stanowiło kamień milowy w historii nauki, otwierając drzwi do fascynujących badań nad promieniotwórczością, które odegrały kluczową rolę w rozwoju zarówno nauk przyrodniczych, jak i medycyny.
Zapraszamy do obejrzenia:

XIV EDYCJA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO
"POSTAĆ ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA"

BIERZEMY UDZIAŁ W PROGRAMIE
"GODZINA DLA MŁODYCH GŁÓW"

ZBIÓRKA na FUNDACJĘ

BIERZEMY UDZIAŁ W PROGRAMIE
"ŚWIADOMOŚĆ PROCENTUJE"

NARODOWY DZIEŃ SPORTU

KOLONIE 2023 - ZDJĘCIA

SZKOŁA POZYTYWNEGO MYŚLENIA

SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW

WIADOMOŚCI ZE SZKOLNEJ ŁAWKI

POZNAJ POLSKĘ

SZKOŁA BIERZE UDZIAŁ W PROGRAMIE "POZNAJ POLSKĘ"

PROGRAM "LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI"

SZKOŁA UCZESTNICZY W PROGRAMIE "LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI".