Dziś mamy: piątek 2016-04-29 , imieniny: Hugona, Piotra, Roberty
strona główna
PlanyAktualnościPrawo szkolneProgramy i podręcznikiPomoc, psycholog, pedagogEgzaminy i sprawdziany
Jesteś w: » Konkursy » I-III sp

 

MISTRZ GRAFIKI KOMPUTEROWEJ

 

Tegoroczny międzyszkolny konkurs "Mistrz grafiki komputerowej"
 
wygrał uczeń naszej szkoły Łukasz Wierzbicki z klasy 1g.
 
Spośród wielu nadesłanych prac komisja konkursowa
 
postanowiła wyróżnić także pracę Oliwii Makowskiej (klasa 1g).
 
Nagrodzeni uczniowie pracowali pod opieką wychowawczyni Anny Rydzyńskiej.
 
Gratulujemy sukcesów

Wyniki XI Edycji Międzyszkolnego Konkursu Literackiego

„Bajka i baśń na cztery pory roku”

KLASY III

I MIEJSCE –  PIOTR SCHULZ  klasa IIIA Szkoła Podstawowa nr 8 w Toruniu

                            STANISŁAW SALIŃSKI klasa IIIA Szkoła Podstawowa nr 8 w Toruniu

II MIEJSCE – WIKTORIA BOLEWSKA klasa III B Szkoła Podstawowa nr 8 w Toruniu

III MIEJSCE –BARTOSZ WICZEŃSKI klasa IIIC Szkoła Podstawowa nr 8 w Toruniu

                             MIŁOSZ ZIELIŃSKI klasa IIIA Szkoła Podstawowa nr 8 w Toruniu

 

WYRÓŻNIENIA :

BAJKA EKOLOGICZNA – AMELIA DOBROWOLSKA klasa IIIA Szkoła Podstawowa nr 8 w Toruniu

BAJKA Z HUMOREM – KAROL KARDACZ klasa IIIA Szkoła Podstawowa nr 8 w Toruniu

MINIBAJKA – MARIA CZYNSZAK klasa IIIB Szkoła Podstawowa nr 8 w Toruniu

BAJKA RYMOWANKA – JULIA SIWIŃSKA klasa IIIC Szkoła Podstawowa nr 8 w Toruniu

 

KLASY II

I MIEJSCE –   AGATA KAPKA klasa IIF Szkoła Podstawowa nr 9 w Toruniu

II MIEJSCE –  ZUZANNA KARPA klasa II D Szkoła Podstawowa nr 8 w Toruniu

III MIEJSCE – ROZALIA BORCAN klasa II D Szkoła Podstawowa nr 8 w Toruniu

 

WYRÓŻNIENIA :

ANTONI TOMASZEWSKI - klasa II B Szkoła Podstawowa nr 8 w Toruniu

MACIEJ PRAŻNIEWSKI - klasa IIA Szkoła Podstawowa nr 8 w Toruniu

WIERSZ Z HUMOREM – NADIA WILMAŃSKA klasa II D Szkoła Podstawowa nr 8 w Toruniu

WIERSZ Z POMYSŁEM – MICHAŁ SYPEK klasa II F Szkoła Podstawowa nr 9 w Toruniu

 

KLASY I

I MIEJSCE – JULIA POPŁAWSKA klasa I D Szkoła Podstawowa nr 8 w Toruniu

II MIEJSCE – ZOFIA CESARZ klasa I D Szkoła Podstawowa nr 24 w Toruniu

III MIEJSCE –  ALICJA WROŃSKA klasa I C Szkoła Podstawowa nr 8 w Toruniu

 

WYRÓŻNIENIA :

KINGA SIUDA klasa I D Szkoła Podstawowa nr 8 w Toruniu

IZABELLA JANKOWSKA klasa I B Szkoła Podstawowa nr 13 w Toruniu

WERONIKA HORST klasa I B Szkoła Podstawowa nr 13 w Toruniu

KAJA LEWANDOWSKA klasa I B Szkoła Podstawowa nr 13 w Toruniu

KAROLINA SĄCZEK klasa I A Szkoła Podstawowa nr 14 w Toruniu

 

Wszystkim bardzo dziękujemy za udział w naszym konkursie, gratulujemy wszystkim wygranym

i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

                                                                                                                                                                                                         A. Lewandowska

                                                                             V. Artka - Pasternak

Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym

Setki prac plastycznych nadesłały dzieci i młodzież z Kujawsko-Pomorskiego na organizowany przez Urząd Marszałkowski oraz Galerię i Ośrodek Plastycznej Twórczości Dziecka w Toruniu konkurs „Jan Paweł II – papież rodziny”. Wręczenie nagród laureatom i otwarcie wystawy pokonkursowej odbyło się 22 października w budynku urzędu z udziałem przewodniczącego sejmiku województwa Ryszarda Bobera i wicemarszałka Dariusza Kurzawy.Tematem prac konkursowych było dowolne przedstawienia Jana Pawła II, ilustrujące jego bogaty i barwny pontyfikat. Inspiracją dla dzieci i młodzieży były papieskie podróże, pielgrzymki do ojczyzny, liczne audiencje i spotkania, szczególnie te z udziałem dzieci i rodzin.
Prace były oceniane w czterech kategoriach wiekowych (5-8 lat,  9-13 lat,  14-16 lat,  17-20 lat), w każdej z nich wyłoniono zwycięzców i wyróżnionych. Konkurs wpisuje się w ogólnopolskie i wojewódzkie obchody roku Jana Pawła II – papieża rodziny i odbywa się pod patronatem marszałka Piotra Całbeckiego i przewodniczącego sejmiku województwa Ryszarda Bobera.
Michał Szczurko z klasy 2"b" został laureatem tegorocznego konkursu zdobywając wyróżnienie.
 

 

 

Ogromny sukces uczniów klas I-III
 

2 i 3 czerwca odbyły się w naszej szkole międzyszkolne konkursy

,,Najlepszy Ortografik" i ,,Najlepszy Matematyk".

Przybyli reprezentanci z 27 szkół Torunia i okolic.

Pierwszego dnia mierzyli się z zadaniami najlepsi ortograficy,

a drugiego matematycy.

Uczniowie naszej szkoły wywalczyli Puchar Ortograficzny za pierwszy dzień konkursu,

a w drugim dniu zajęli trzecie miejsce. 

Ostatecznie zwyciężyliśmy w  dwudniowej rywalizacji i zdobyliśmy Puchar Przechodni.

               Gratulujemy naszym uczniom i życzymy powodzenia w przyszłym roku.

 

Konkurs Prozy i Poezji ks. Jana Twardowskiego

Uczniowie z klas pierwszych SP dnia 09 maja 2015 r. brali udział 

w VII Międzyszkolnym  Konkursie Prozy i Poezji ks. Jana Twardowskiego

w szkole salezjańskiej w Toruniu.

Konkurs był wyjątkowy, bo zorganizowany w 100 rocznicę urodzin ks. Jana Twardowskiego.

Uczniowie naszej szkoły:   Marcelina Kawicka kl. I b
                                               Dominik Jeziorek kl. I d
                                                  Antonina Lewczuk kl. I e

                                                                                      zdobyli wyróżnienia i nagrody rzeczowe.              


                                                                                GRATULUJEMY !

 

 

W tym roku szkolnym odbyła się X Edycja Międzyszkolnego Konkursu

 „Bajka i baśń na cztery pory roku” oraz „Wiersz na cztery pory roku”.

Uwaga!

Nastąpiła zmiana dotycząca podsumowania konkursu .

Nagrody, wyróżnienia, podziękowania zostaną dostarczone do szkół

w terminie do 10 maja 2015 roku.

 

WYNIKI  X EDYCJI  MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU

                                                                           PT „BAJKA I BAŚN NA CZTERY PORY ROKU”

 

I MIEJSCE

PAWEŁ SIUDA uczeń klasy III b

                                                                                             Zespołu Szkół nr 8 w Toruniu

II MIEJSCE

ALEKSANDER ZWIERZCHOWSKI uczeń klasy III b

                                                                                           Zespołu Szkół nr 8 w Toruniu

JAN DROZDECKI uczeń klasy III b

Zespołu Szkół nr 8 w Toruniu

III MIEJSCE

MARTA SNOPEK uczennica klasy  III b

                                                                                          Zespołu Szkół nr 8 w Toruniu

DOMINIKA KRZYWANIA  uczennica klasy III C

Zespołu Szkół nr 8 w Toruniu

WYRÓŻNIENIA:

BARTEK MUSIAŁ klasa III c, KAROL RZADKIEWICZ klasa III b

SARA KASIŃSKA klasa III a

                                                                                          Zespół Szkół nr 8 w Toruniu

 

WYNIKI  MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU

                                                                            PT „WIERSZ NA CZTERY PORY ROKU” klasy I

I MIEJSCE

Michał Sypek uczeń klasy I f

                                                                                       Szkoła Podstawowa nr 9 w Toruniu

II MIEJSCE 

 Inez Jaromin uczennica klasy IB

Szkoła Podstawowa nr 9 w Toruniu

Zuzanna Karpa  uczennica klasy  Id

Zespół Szkół  nr 8 w Toruniu

 

III MIEJSCE

Rozalia Borcan uczennica klasy I d

Zespół Szkół  nr 8 w Toruniu

                                                                                               Tobiasz Kolba uczeń klasy I c

Zespół Szkół  nr 8 w Toruniu

 

                                                                                                               WYRÓŻNIENIA:

Gabrysia Rydzewska uczennica klasy I c

Zespół Szkół  nr 8 w Toruniu

Kacper Łapacz uczeń klasy I f

Szkoła Podstawowa nr 9 w Toruniu

Anna Metkowska uczennica klasy I f

Szkoła Podstawowa nr 9 w Toruniu

 

Nadia Wilmańska uczennica klay I d

Zespół Szkół  nr 8 w Toruniu

Jagoda Chojnowska uczennica klasy I f

Szkoła Podstawowa nr 9 w Toruniu

Filip Karczewski uczeń klasy I d

Zespół Szkół  nr 8 w Toruniu

Jakub Barbasiewicz

Zespół Szkół  nr 8 w Toruniu

Jagoda Tubisz uczennica klasy I d

Zespół Szkół  nr 8 w Toruniu

 

 

WYNIKI  MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU

                                                                         PT „WIERSZ NA CZTERY PORY ROKU” klasy II

I MIEJSCE

WERONIKA GIEDRYS  uczennica klasy II b

Zespół Szkół  nr 8 w Toruniu

BARTEK WICZEŃSKI uczeń klasy II c

Zespół Szkół  nr 8 w Toruniu

II MIEJSCE 

ELIZA KOSIŃSKA uczennica klasy IIc

Szkoła Podstawowa nr 9 w Toruniu

HANNA LASKOWSKA uczennica klasy II C

Zespół Szkół  nr 8 w Toruniu

III MIEJSCE

    LILIANA DAGOW  uczennica klasy  II b

Zespół Szkół  nr 8 w Toruniu

    STANISŁAW SALIŃSKI uczeń klasy II a 

Zespół Szkół  nr 8 w Toruniu

 

                                                                                                                 WYRÓŻNIENIA:

Anna Banaszkiewicz uczennica klasy II b

Zespół Szkół  nr 8 w Toruniu

Piotr Schulz uczeń klasy II a

Zespół Szkół  nr 8 w Toruniu

Martyna Anczewska uczennica klasy II c

Szkoła Podstawowa nr 2 w Toruniu

Igor Widurski uczeń klasy II a

Zespół Szkół  nr 8 w Toruniu

 

Za wszystkie konkursowe  prace bardzo dziękujemy.

Laureatom gratulujemy!

Zapraszamy do dalszej współpracy.

                                                                                                          Organizatorzy konkursu :

                                                                                                      mgr Agnieszka Lewandowska

                                                                                                        mgr Violetta Artka - Pasternak

 

Konkurs lingwistyczno-plastyczny – WIELKANOCNY KRÓLIK



Uprzejmie informujemy, iż w VI Edycji Międzyszkolnego Konkursu Lingwistyczno-Plastycznego

WIELKANOCNY KRÓLIK – EasterBunny

uczennica klasy 1 A szkoły podstawowej – Marysia Salińska – zajęła III miejsce.

Wszystkim dzieciom biorącym udział w konkursie

gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
 

KONKURS KOLĘD W KLASACH  I -III

Dnia 30.01.2015r. odbył się Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek klas 1-3.

Organizatorami konkursu były:
-p. Ewa Kwiatkowska
- p. Kamila Grochala
- s. Paulina Agnieszka Klejny
Całość poprowadziła p.Violetta Artka - Pasternak


Jury w składzie: dyrektor ZS nr 8 p. G. Bortnowski,

wicedyrektor p. L. Bała oraz p. K. Grochala wyłoniło laureatów:

W kategorii klas I:
I miejsce: Gabriela Rydzewska kl. Ic
II miejsce: Zuzanna Karpa kl. I d
III miejsce: Marcelina Kawicka kl. I b

Wyróżnienia: - Lena Katulska kl. I c
                    - Ewa Wyczółkowska kl. I c
                    - Antonina Lewczuk kl. I e
                    - Jakub Wawrzyszko kl. I e


W kategorii kl. II:
I miejsce: Antonina Maciejewska kl. II b
II miejsce: Oliver Hołod kl. II a
III miejsce: Alicja Dynaburska kl. II a

Wyróżnienie: Natasza Fujarska  kl. II b

W kategorii kl. III:
I miejsce: Wiktoria Olszewska kl. III b
Wyróżnienie: Martyna Przyżycka kl. III c

Część nagród sponsorowana była przez Radę Rodziców, za co serdecznie dziękujemy.

 

Sukces klasy  I A

 

 Uczniowie klasy  Ia wyróżnieni w konkursie „Moje osiedle – Rubinkowo”.


 Wszystkim serdecznie gratulujemy, życząc dalszych sukcesów!

 

KONKURS  KATARZYNKOWY

 

Zarząd Oddziału Przewodnickiego PTTK w Toruniu dziękuje za zainteresowanie nauczycieli   i uczniów 

II Wojewódzkim Konkursem Katarzynkowym  zorganizowanym dla uczniów szkół podstawowych

województwa kujawsko-pomorskiego i informuje o wynikach.

  Wśród nagrodzonych i wyróżnionych uczestników konkursu znajdują się uczniowie naszej Szkoły:


                                                   Maria Salińska kl. 1a
                                                  Igor Świechowicz kl.1a


  Gratulujemy uczniom i opiekunowi:   Pani Aleksandrze Dziemeckiej-Grzebielucha

 

 

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie 

,,  Mój przyjaciel – Pluszowy Miś”

 

Jan Drozdecki uczeń klasy 3 b otrzymał

wyróżnienie w konkursie plastycznym ,,Mój przyjaciel – Pluszowy Miś”

organizowanym przez SP 17. Opiekun: Małgorzata Kowalska – Płuciś

                                                                             Serdecznie Gratulujemy!

 

LAUREAT KONKURSU LITERACKIEGO

 

16 grudnia został rozstrzygnięty

 Międzyszkolny Konkurs Literacki pt: ,,Granice wyobraźni” organizowany przez SP 1.

Była bardzo duża konkurencja – wpłynęło ponad 230 opowiadań uczniów kl. III, IV i V.

Uczeń klasy 3b Jan Drozdecki  został doceniony i zdobył 3 miejsce.

Wszystkie nagrodzone prace zostały zebrane we wspólną księgę,

którą otrzymał każdy nagrodzony uczestnik konkursu.          

Serdecznie gratulujemy Jasiowi  oraz opiekunowi p. Małgorzacie Kowalskiej – Płuciś.

 
 
 

 

W tym roku odbyła się już XIII edycja

Międzyszkolnego konkursu plastyczno-przyrodniczego

„Moje trofeum leśne”.

Współorganizatorami konkursu są: Oddział Miejski PTTK w Toruniu,

Zespół Szkół nr 16 w Toruniu oraz

Wydział Środowiska i Zieleni Urzędu Miasta Torunia.

Zakres ogłoszonego Konkursu związany był z wykonaniem prac przestrzennych z materiałów

znalezionych w trakcie wycieczek do lasu tj. korzeni, gałęzi, szyszek, liści.

Na konkurs wpłynęło 155 prac.

Kornelia Gajek z klasy 1F wykonała pracę „Łódź Robinsona” i zajęła 3  miejsce.

Gratulujemy !

 

 Konkurs plastyczny „Błogosławiony Edmund Bojanowski –

wiejski Apostoł miłosierdzia”

Uczniowie klas I-II SP brali udział w konkursie plastycznym

„Błogosławiony Edmund Bojanowski – wiejski Apostoł miłosierdzia”.

Celem konkursu była prezentacja postaci Bł. Edmunda Bojanowskiego

wiejskiego Polaka i patrioty,  założyciela sióstr Służebniczek, człowieka całkowicie

oddanego dzieciom i osobom chorym. 

Organizatorem konkursu było Grudziądzkie Centrum Caritas 

   i SK Caritas działające przy ZS Ogólnokształcących nr 5 w Grudziądzu.

Konkurs miał zasięg diecezjalny.

Na konkurs wpłynęło 225 prac plastycznych.

Laureatów w  poszczególnych  kategoriach wiekowych wybrano 27.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 22 listopada 2014 r.

w Muzeum ks. Władysława Łęgi w Grudziądzu.

                Laureaci  klas młodszych z naszej szkoły to:

Antonina Lewczuk kl. I e - II miejsce

Alicja Kanderska kl. I e – wyróżnienie

Wiktor Kowalewski kl. I c – wyróżnienie

Nikola Osiecka kl. I c – wyróżnienie

                                                                                                              GRATULUJEMY!!!

                                                                                                  ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW

                                                       

                                                                                                                 Ewa Kwiatkowska

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ,,Bocian i jego środowisko”

Nasi szkolni laureaci:

Dominika Krzywania – kl. 2c

Michał Brzozowy – kl. 2c

Oliwia Kozłowska – kl. 2c

Paweł Siuda – kl. 2b

Sebastian Kobus – kl. 2b

Dzieci przygotowały : p. W. Doering – Czyrzniewska i p. M. Kowalska - Płuciś          

                                                                                                                                      Gratulujemy !

26 maja 2014 roku odbył się szkolny konkurs ortograficzny ,,Najlepszy Ortografik”

Oto wyniki:

1 miejsce

Bartosz Maciejewski  kl. 1a

Alessandra Sudbrink  kl. 2b

Weronika Adach   kl. 3c

2 miejsce

Weronika Giedrys  kl. 1b

Karol Rzadkiewicz  kl. 2b

Angelika Domian  kl. 3a

3 miejsce

Miłosz Frankowski  kl.1c

Agata Klufczyńska  kl. 2a

Nikola Rasak   kl. 3a

28 maja rywalizowali najlepsi matematycy w konkursie ,,Najlepszy Matematyk”

Oto wyniki:

1 miejsce

Weronika Giedrys  kl. 1b

Bartosz Musiał   kl. 2c

Wiktor Wroński   kl. 3c

2 miejsce

Piotr Schulz  kl. 1a

Miłosz Frankowski   kl. 1c

Wiktor Nowicki   kl. 2b

Adam Majcher   kl. 3a

3 miejsce

Marta Kopeć  kl. 1b

Jagoda Opińska  kl. 1c

Witold Sudziński  kl. 2a

Marek  Bielawiec  kl. 3                                                                                                                                   Gratulujemy osiągnięć!

 

 

 

 

 

W maju 2014 roku w Zespole Szkół nr 18 w Toruniu

odbył się konkurs Recytatorski dla uczniów klas I - III.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klas I - Miłosz Zieliński,

klas II - Jan Drozdecki, Wiktor Staniszewski oraz klas III - Julia Dardzińska.

Dzieci zaprezentowały swoje utwory doskonale ,

otrzymały dyplomy, nagrody oraz słodkie niespodzianki.

 

Uczniowie z klas I - III, którzy otrzymali pierwsze miejsca w szkolnym  

Konkursie Prozy i Poezji ks. Jana Twardowskiego dnia 10 maja 2014 r. brali    udział 

  w  VI Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy     ks. Jana Twardowskiego

„Obiecanki  - Cacanki” zorganizowanym

przez Szkołę Podstawową Towarzystwa Salezjańskiego w Toruniu.

Uczniów nagrodzono i wyróżniono:

Miłosz Zieliński klasa   I a – III miejsce

Igor Szymański klasa   II a – wyróżnienie

Nikola Rasak     klasa  III a – wyróżnienie

                                                                                     G R A T U L U J E M Y !!!

 

„Najtrudniej być

posłusznym

Bogu do końca”

                                    Ks. Jan Twardowski

 

Dnia 28 kwietnia 2014 r. odbył się szkolny etap Międzyszkolnego Konkurs Prozy i Poezji

ks. Jana Twardowskiego pt.: „Obiecanki – Cacanki ".

Konkurs  przygotowały:    p. Mariola Kubiak, p. Justyna Miklaszewska – Polcyn, p. Ewa Kwiatkowska.

Uczniowie klas  I – III SP zaprezentowali swoje utwory.

Jury pod kierunkiem pani dyr Lucyny Bały dokonało

przeglądu, oceny i weryfikacji uczniów biorących udział w konkursie.

 

Wyróżniono i nagrodzono następujących uczniów:

1.      Miłosz Zieliński -  I miejsce kl. I a

2.      Igor Szymański – I miejsce kl. II a

3.      Nikola Rasak  – I miejsce kl. III a

4.      Nikodem Kubik – wyróżnienie kl. I a

5.      Karolina Królczewska – wyróżnienie kl. II d

6.      Ewa Ciunel – wyróżnienie kl. III b

                                                                

Uczniowie, którzy otrzymali pierwsze miejsca będą brali udział     w VI Międzyszkolnym Konkursie

Prozy i Poezji ks. Jana Twardowskiego  pt.: „Obiecanki-cacanki,” zorganizowanym

przez Szkołę Podstawową Towarzystwa Salezjańskiego w Toruniu.

 Gratulujemy!

 

 

Osiągnięcia uczniów klas I – III w świątecznych konkursach

 

       Międzyszkolny konkurs plastyczno – lingwistyczny pt: ,,Easter Bunny”

  Uczeń klasy 2b - Jaś Drozdecki wykonał piękną pracę przestrzenną, która zachwyciła jury i zdobył

  II miejsce  (wychowawca: Małgorzata Kowalska –  Płuciś).·      

 

 

        Konkurs Wielkanocny - Plaza

         W środę 16 kwietnia klasa 2b wraz z wychowawczynią p. Małgorzatą Kowalską - Płuciś i 

         p. E. Kwiatkowską wzięła udział w finale konkursu ,, Najpiękniejsza Pisanka Wielkanocna”

         organizowanego przez Toruń Plaza. Nasza pisanka została wyróżniona,

a dzieci otrzymały  kosz słodkości.

 

Uczniowie  klasy 2b promowali szkołę recytując ułożone przez siebie wierszyki. 

 

,,Nasza 8” Karol Rzadkiewicz

 

Bo w naszej 8 niech każdy to wie

Codziennie ciekawe rzeczy dzieją się

Pływamy w basenie, na orliku gramy

Czytamy, liczymy, języków obcych się uczymy

I na pewno się nie nudzimy.

 

,, Nasza szkoła” Wiktor Nowicki

 

Nasza szkoła numer 8 jest the best.

Patronką szkoły Maria Curie – Skłodowska jest.

Nasza szkoła to miejsce wspaniałe.

Każdy ma tu zadania do wykonania niemałe.

Jest wiele zmagań i trudów.

Lecz nikt nie umiera tu z nudów!

Barwy naszej szkoły: zielony, żółty, czerwony

Ubieramy kiedy szkołę przedstawiamy.

Konkurs Toruń Plaza ogłosiła

Klasa 2b do niego przystąpiła

Pisankę piękną zrobiła

I do pierwszej dziesiątki trafiła

Wszyscy na facebook klikamy

Toruń Plazę i nasze jajko polecamy

Na koniec pięknie się kłaniamy

I nadzieję na wygraną mamy!

 

Gratulujemy również klasie  IIc i wychowawczyni W. Doereing - Czyrzniewskiej ,

która zdobyła nagrodę dodatkową w głosowaniu na facebook’u.

Pisanka otrzymała ponad 550 głosów, a dzieci zostały zaproszone

na pokaz robienia pizzy połączony z degustacją.

 

Podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu Bajka i Wiersz na Cztery Pory Roku - Wiosna

WYNIKI IX EDYCJI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU KLAS III  PT. ”BAJKA I BAŚŃ NA CZTERY PORY ROKU”

I MIEJSCE

Łukasz Chojnacki - Szkoła Podstawowa nr 14

II MIEJSCE

Natalia Bierzyńska - Szkoła Podstawowa nr 14

III MIEJSCE

Wiktoria Światłowska - Szkoła Podstawowa nr 8

WYRÓŻNIENIA

Maciej Adamski - Szkoła Podstawowa nr 14

Krzysztof Dunajski - Szkoła Podstawowa nr 5

Zuzanna Tomaszewska - Szkoła Podstawowa nr 1

Danuta Ladorucka - Szkoła Podstawowa nr 8

 

WYNIKI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU KLAS I PT.” WIERSZ O WIOSNIE”

I MIEJSCE

Malwina Lampkowska - Szkoła Podstawowa nr 8

II MIEJSCE

Maria Jarosińska - Szkoła Podstawowa nr 8

Stanisław Saliński - Szkoła Podstawowa nr 8

III MIEJSCE

Zofia Makowska - Szkoła Podstawowa nr 11

Weronika Giedrys - Szkoła Podstawowa nr 8

Oliver Hołod - Szkoła Podstawowa nr 8

WYRÓŻNIENIA

Kacper Zander - Szkoła Podstawowa nr 8

Wiktoria Sajnóg - Szkoła Podstawowa nr 8

Oskar Sajnóg - Szkoła Podstawowa nr 8

Monika Zaklikowska - Szkoła Podstawowa nr 11

Maja Surdyk - Szkoła Podstawowa nr 18

 

WYNIKI  MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU KLAS II  PT.” WIERSZ O WIOSNIE”

I MIEJSCE

Sonia Wyzga-  Szkoła Podstawowa nr 5

II MIEJSCE

Olga Degen - Szkoła Podstawowa nr 5

Jakub Zakrzewski - Szkoła Podstawowa nr 23

III MIEJSCE

Karol Rzadkiewicz - Szkoła Podstawowa nr 8

Aleksander Zwierzchowski - Szkoła Podstawowa nr 8

Sebastian Kobus - Szkoła Podstawowa nr 8

WYRÓŻNIENIA

Martyna Majewska - Szkoła Podstawowa nr 23

Jan Drozdecki - Szkoła Podstawowa nr 8

Paweł Siuda - Szkoła Podstawowa nr 8

Olga Chruściel - Szkoła Podstawowa nr 5

Martyna Przyżycka - Szkoła Podstawowa nr 8

Szymon Cwik - Szkoła Terapeutyczna

Podsumowanie IX Edycji konkursu odbędzie się 3 kwietnia 2014  roku o godzinie 1100 w Zespole Szkół nr 8 w Toruniu. Zapraszamy wszystkich zwycięzców oraz uczestników wraz z nauczycielami. Za wszystkie konkursowe  prace bardzo dziękujemy.

 Zapraszamy do dalszej współpracy.

Organizatorzy konkursu

Wyniki konkursów ortograficznych i matematycznych

 

 

Wyniki konkursu matematycznego i ortograficznego klas I-III Szkoły Podstawowej

 

I MIEJSKI KONKURS RECYTATORSKI DLA  DZIECI Z KLAS I – III

 

Dnia 9 kwietnia  2013 r. odbyły się wstępne eliminacje 

I miejskiego konkursu recytatorskiego dla dzieci z klas I-III ,, Wierszo – klepka”.

Naszą szkołę reprezentowali:

-  Jan Drozdecki kl. I b

-  Julia Dardzińska kl. II a

-  Natalia Ciechacka kl. II c

-  Julia Baranowska kl. III a

-  Daria Zielińska kl. III a

Troje naszych reprezentantów dostało się do finału konkursu, który odbył się 19 kwietnia br.

Wszyscy zostali dostrzeżeni przez profesjonalne jury i nagrodzeni.

I miejsce w konkursie zajął Jan Drozdecki – uczeń kl. I b

wychowawca:  p. Małgorzata Kowalska – Płuciś

Wyróżnienia otrzymały Julia Baranowska i Daria Zielińska z kl. III a

wychowawca :  p. Wanda Doering – Czyrzniewska

 

Gratulujemy!

 

 

Konkurs  origami  "Wielkanoc w Kopernikolandii"

Wyróżnienia w I Międzyszkolnym  Konkursie organizowanym przez  SP nr 32 w Toruniu zdobyły:

1. Luiza Cichosz klasa IV B

2. Dominika Stasik klasa I B

3. Weronika  Ciak klasa I B

4. Marta Snopek klasa I B

5. Karolina Żelazna klasa I B

6. Anna Wiśniewska klasa I B

Uczniów do konkursu przygotowała pani Violetta Artka - Pasternak.

Ks. Jan Twardowski

„Kiedy wy­daje się, że wszys­tko się skończyło,
wte­dy do­piero wszys­tko się zaczyna”.

 

W dniu 11 kwietnia 2013 r. odbył się szkolny etap Międzyszkolnego Konkurs Prozy  i Poezji ks. Jana Twardowskiego pt.: „Obiecanki – Cacanki”. Konkurs  przygotowała p. Mariola Kubiak, p. Justyna Miklaszewska – Polcyn, p. Ewa Kwiatkowska i ks. Sławomir Marcinkowski. Uczniowie klas  I – III SP zaprezentowali swoje utwory. Jury pod kierunkiem p. dyr. Danuty Secemskiej dokonało przeglądu, oceny i weryfikacji uczniów biorących udział w konkursie.

Wyróżniono i nagrodzono następujących uczniów:

  1. Mateusz Makowski   -  I miejsce kl. I a
  2. Franciszek Michalski – I miejsce kl. II b
  3. Krystian Maliszewski – I miejsce kl. III c
  4. Daria Fiałkowska – wyróżnienie kl. I c
  5. Ewa Ciunel – wyróżnienie kl. II b
  6. Julia Słojewska – wyróżnienie kl. II d

 

 Uczniowie, którzy otrzymali pierwsze miejsca brali udział w V Międzyszkolnym Konkursie Prozy i Poezji ks. Jana Twardowskiego p.: „Obiecanki-cacanki” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową Towarzystwa Salezjańskiego w Toruniu.

                                                                                                                                               Uczniowie zostali nagrodzeni i otrzymali wyróżnienia.

 

PODSUMOWANIE KONKURSU LITERACKIEGO

WYNIKI VIII  EDYCJI  MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PT „BAJKA I BAŚŃ NA CZTERY PORY ROKU”

I MIEJSCE

OLIWIA ROKICKA uczennica klasy III C Szkoła Podstawowa nr 5 w Toruniu

II MIEJSCE 

NATALIA JASIK uczennica klasy III Szkoła Podstawowa nr 17  w Toruniu

BŁAŻEJ SZYMAŃSKI  uczeń klasy III D Zespół Szkół nr 8 w Toruniu

  III MIEJSCE

 AGATA ROSIŃSKA  uczennica klasy  III C  Szkoła Podstawowa nr 10 w Toruniu

 ZUZANNA WILCZYŃSKA uczennica klasy III C Szkoła Podstawowa nr 10 w Toruniu

JULIA MACHOWSKA uczennica klasy III C Zespół Szkół nr 8 w Toruniu

 

WYRÓŻNIENIA :

Oskar Kwiatkowski III B ZS nr 8

Maciej Wegner III B ZS nr 8

Daria Zielińska III A ZS nr 8

Patryk Piątkowski III C ZS nr 8

Dobrusia Osińska III B Zs nr 8

Oliwia Lewalska III C SP nr 32

 

WYNIKI   MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PT „WIERSZ  NA CZTERY PORY ROKU”  KLASY  I

 

I MIEJSCE

MIŁOSZ KRÓL uczeń klasy I A Zespół Szkół nr 8 w Toruniu

II MIEJSCE 

DARIA ADASZEK uczennica klasy IA Szkoła Podstawowa nr 6  w Toruniu

DOMINIKA KRUSZYŃSKA  uczennica klasy I B Szkoła Podstawowa nr 13  w Toruniu

ADAM JACKIEWICZ uczeń klasy IA Zespół Szkół nr 8 w Toruniu                          

III MIEJSCE 

KASANDRA Krawyczyńska   uczennica klasy  IB Szkoła Podstawowa nr 13 w Toruniu

ZUZANNA KARCZMARCZYK uczennica klasy I B Szkoła Podstawowa nr 13 w Toruniu

 

WYNIKI   MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PT „WIERSZ  NA CZTERY PORY ROKU”  KLASY  II

 

I MIEJSCE

MICHAŁ URBAŃSKI uczeń klasy II A Szkoła Podstawowa nr 9 w Toruniu

II MIEJSCE 

MARTYNA BIELAT uczennica klasy IIB Szkoła Podstawowa nr 2 w Toruniu

MARIKA PUCHALSKA uczennica klasy II A Szkoła Podstawowa nr 6  w Toruniu

KLAUDIA REIWER uczennica klasy IIC Zespół Szkół nr 8 w Toruniu                            

III MIEJSCE

MAKSYMILIAN SZYPLIK   uczeń klasy  IIA Szkoła Podstawowa nr 5 w Toruniu 

FRANCISZEK WAKIEĆ uczeń klasy II B Szkoła Podstawowa nr 10 w Toruniu

 

 

 

 

BIPBasenGaleriaPlan lekcjiSport