Dziś mamy: środa 2014-07-30 , imieniny: Julity, Ludmiły, Zdobysława
PlanyAktualnościPrawo szkolneProgramy i podręcznikiPomoc, psycholog, pedagogEgzaminy i sprawdziany

Podchody – nauka przez zabawę w klasie 2a.

W piątek 04.10.2013r. klasa 2a pod czujnym okiem rodziców i nauczycieli zorganizowała klasowe podchody. Tego dnia podzieliliśmy się na dwie grupy. Wprawdzie grupa pościgowa nie dogoniła uciekinierów, ale wykonała zadania i dotarła do celu. Tym samym zdobyła cenny punkt. Wkrótce rewanż. Kto tym razem zdobędzie punkt? Każdy uczestnik nauki w terenie wrócił do domu pełen wrażeń i emocji. Wśród zadań należało między innymi:

• Ułożyć okrzyk na cześć klasy 2a i naszej szkoły;
  • Ułożyć krótki układ taneczny;
  • Rozwiązać łamigłówkę matematyczną;
  • Przeprowadzić wywiad w sklepie i wskazać produkty niezbędne do prawidłowego rozwoju człowieka;
  • Wykazać się umiejętnością udzielania pierwszej pomocy oraz znajomością bezpiecznego poruszania się po ulicy;
  • Znaleźć materiały przyrodnicze, które można wykorzystać na zajęciach plastycznych, ustalić i przedstawić zasady poszanowania przyrody;
  • Zadbać o niedawno posadzone na szkolnym terenie drzewa, krzewy i ich otoczenie.

Podziękowania dla naszych rodziców:

• Pani Magdaleny Hoffmann – Kasińskiej;
  • Pani Katarzyny Jackiewicz;
  • Pani Katarzyny Szymańskiej;
  • Pana Bolesława Kaczyńskiego;
  • Pana Jarosława Klufczyńskiego

za świetną zabawę, sprawowaną pieczę i uśmiech.

DZIĘKUJEMY!!!