Dziś mamy: wtorek 2024-04-16 , imieniny: Bernarda, Biruty, Erwina
2014-05-06

Mamy MISTRZA KIBICOWANIA!!!

4 maja 2014 r. odbyła się w Toruniu III edycja biegu na dystansie 10 km. pod nazwą ,,Zwiedzaj ze zdrowiem’’ organizowana przez Stowarzyszenie Run Toruń. Wzięło w niej udział ponad 1400 uczestników z całej Polski. W tej ekipie  nie zabrakło również biegaczy z ,,Ósemki’’: nauczycieli, rodziców, absolwentów. Barwna i głośna grupa kibiców naszej szkoły wspomagała biegających wspaniałym dopingiem, biorąc jednocześnie udział w konkursie ,,Na najlepiej kibicującą szkołę”.

Kibice ,,Ósemki’’ w konkursie  zajęli I miejsce otrzymując od organizatorów Run Toruń, ZNP i Prezydenta Torunia: puchar, dyplom, nagrody i wyrazy uznania za uświetnienie masowej imprezy biegowej. Do podziękowań dołączyli się również wdzięczni zawodnicy.

GRATULUJEMY!!! DZIEKUJĘMY !!!

Więcej informacji i zdjęcia  na stronie run-torun