Dziś mamy: wtorek 2024-04-23 , imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha

Turniej Coca Cola Cup 2014

Reprezentacja naszego Gimnazjum w FINALE wojewódzkim Turnieju Piłkarskiego Coca-Cola Cup 2014.

Reprezentacja naszej szkoły odniosła duży sukces awansując do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 7 czerwca w Toruniu.

Walka o awans toczyła się w dwóch etapach eliminacji. W pierwszej rundzie  bezproblemowo pokonaliśmy Gimnazjum Akademickie 4-0, Gimnazjum Salezjanów 4-0 oraz Gimnazjum Edukacja 8-0. W drugiej rundzie Gimnazjum Brąchnowo 6-0, Gimnazjum Turzno 2-0 oraz Gimnazjum nr 11 Toruń 4-0. Tak więc, w dotychczasowych meczach nie straciliśmy bramki i osiągnęliśmy imponujący stosunek 28-0.
W reprezentacji naszego Gimnazjum występowali uczniowie:

Majewski Dawid, Grudziński Mateusz, Wojnowski Remigiusz, Piotrowski Kacper, Zając Aleksy, Piotrowski Patryk, Świtajski Rafał, Szafran Mateusz, Karbowiński Paweł, Radziejewski Patryk, Trenk Joachim oraz Bachor Karol.

Opiekunem zespołu jest trener Mariusz Kopański.

Warto dodać, że na co dzień wszyscy uczniowie są zawodnikami TKP Elana.

Wyniki są już opublikowane na stronie internetowej www.cocacolacup.pl, gdzie na bieżąco można śledzić przebieg turnieju.

NAGRODĄ ZA WEJŚCIE DO FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO JEST KOMPLET STROJÓW PIŁKARSKICH DLA CAŁEJ DRUŻYNY (SPODENKI, GETRY I KOSZULKA PIŁKARSKA).

Dla szkoły - piłki z limitowane, mundialowej serii.