Dziś mamy: piątek 2024-04-19 , imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

Światowy Dzień Żywności w naszej szkole.

Polska Akcja Humanitarna zorganizowała w naszej szkole warsztaty edukacyjne  w ramach obchodów Światowego Dnia Żywności.. Podczas warsztatu uczniowie klasy 3b  mieli okazję zapoznać się z problemem dostępu do żywności na świecie, a także zostali wprowadzeni w tematykę globalnych współzależności w zakresie żywności oraz poznali sposoby aktywnego działania na rzecz bardziej sprawiedliwego świata. Wolontariusze PAH-u wykorzystali specjalnie przygotowane na tę okazję wielkoformatowe puzzle „Mapa głodu” oraz wielkoformatową grę planszową „Farmerzy z Południa”, które bardzo podobały się biorącym udział w warsztatach  uczniom.