Dziś mamy: wtorek 2024-04-23 , imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha

FUNDUSZ RADY RODZICÓW ( składki)

Wysokość dobrowolnej składki na Radę Rodziców obowiązująca w roku szkolnym 2019/20 wynosi 30 z na każdego ucznia.

Wpłat można dokonywać gotówką u skarbników klasowych lub bezpośrednio na konto Rady Rodziców:

Santander Bank Polska S.A.

w  tytule wpisując: składka na Radę Rodziców,

imię i nazwisko ucznia, klasa

Preferowane przelewy albo wpłaty do skarbnika, ponieważ Przypominamy, że wpłaty w kasie banku są płatne!!!

FUNDUSZ ŚWIETLICY SZKOLNEJ (składki).

Rada Rodziców w roku szkolnym 2019/20 ustaliła dobrowolną składkę na Fundusz świetlicy szkolnej w wysokości 10 zlzł miesięcznie ( tj. 100,00 zł za cały rok) od dziecka korzystającego ze świetlicy szkolnej, wspierającą jej funkcjonowanie (zakup artykułów plastycznych i biurowych, pomocy dydaktycznych, nagród, finansowanie dodatkowych zajęć rozwijających umiejętności dzieci, organizację dodatkowych programów i wydarzeń uatrakcyjniających pracę świetlicy tj. pasowania, wyjścia do zoo i galerii).

Całe zebrane pieniądze w całości wykorzystywane są na potrzeby świetlicy.

Rodziców dzieci korzystających ze świetlicy szkolnej prosimy dokonywanie wpłat:

- bezpośrednio w świetlicy szkoły,

- lub przelewem w transzy kwartalnej, półrocznej lub rocznej w  tytule koniecznie wpisując: „ŚWIETLICA” lub składka świetlicowa oraz imię i nazwisko ucznia, klasa,

na konto Rady Rodziców:

Santander Bank Polska S.A.

KONTAKT Z RADĄ RODZICÓW:

Członkowie RR:  mail: rr@zs8.eu

WNIOSKI:

Wszelkie wnioski, spostrzeżenia i propozycje do RR, prosimy kierować drogą mailową na skrzynkę Rady Rodziców (rr@zs8.eu).

Można również składać wnioski w wersji papierowej do teczki RR w sekretariacie szkoły z informacją na maila RR.

Wszystkich Rodziców z pomysłami, energią i chęcią do działania w celu ulepszania codziennego dnia w Naszej Szkole zachęcamy do kontaktu.

Osoby zainteresowane zaś bezpośrednim kontaktem, zapraszamy na kolejne zebrania Rady Rodziców.