Dziś mamy: czwartek 2024-04-25 , imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

IV Przegląd Piosenki Żołnierskiej "Gdy piosenka szła do wojska..."

W dniu 22 listopada 2014 w toruńskim Centrum Szkolenia i Artylerii odbył się IV Przegląd Piosenki Żołnierskiej "Gdy piosenka szła do wojska...".
W kategorii klas IV-VI szkoły podstawowej trzecią nagrodę zdobył Jan Grochala z klasy VIc  (opiekun Kamila Grochala) śpiewając pieśń "Tu wszędzie jest moja ojczyzna", zaś wyróżnienie wyśpiewał Piotr Siwek- z tej samej klasy (opiekun Kamila Grochala) - piosenką "Pałacyk Michla" oraz Maya Sundbring z klasy IIc SP ( opiekun Irena Szczurko).
W konkursie zaprezentowały się również: Julia Maciuk z kl.I DG (opiekun Kamila Grochala), Ewelina Czernijenko z kl. III CG (opiekun Kamila Grochala) i Agnieszka Stawicka z kl. III DG (opiekun Kamila Grochala), Kinga Rojek z klasy Vc SP ( opiekun Irena Szczurko), Wiktoria Lewandowska Z klasy IIc Gimn ( opiekun Irena Szczurko).