Dziś mamy: czwartek 2024-03-28 , imieniny: Anieli, Kasrota, Soni
2014-12-19

Ogólnopolska inauguracja programu „Lekkoatletyka dla każdego” oraz „Kids’ Athletics"

14 grudnia w hali sportowo-widowiskowej odbyła się ogólnopolska inauguracja programu „Lekkoatletyka dla każdego” oraz „Kids Athletics" z udziałem władz Miasta Torunia gości PZLA, oraz gwiazd lekkiej atletyki.

W konkurencjach lekkoatletycznych  wg programu dla kl. IV-VI  udział wzięło ok. 500 dzieci z następujących miast  w Polsce: Bydgoszcz, Włocławek, Toruń, Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Łódź, Poznań, Płock, Olsztyn, Słupsk.

Naszą szkołę reprezentowały : Klaudia Lis, Klaudia Kalinowska, Iga Lens, Michalina Michałowska, Marta Lewandowska.

Klaudia Lis w biegu 60 m zajęła II miejsce

Sztafeta 7x200m z Klaudią Lis i Pawłem Czapiewskim zajęła II miejsce.