Dziś mamy: czwartek 2024-04-18 , imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsławy

Laureaci Konkursu Muzycznego

Dnia 7 marca 2015 roku odbył się XXIII Przegląd Piosenki i Poezji. Organizatorami konkursu był Zespół Szkół nr 24 oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Toruniu.Celem imprezy była prezentacja twórczych dokonań dzieci i młodzieży, popularyzacja piosenki dziecięcej, turystycznej, poezji śpiewanej, piosenki literackiej. Panie Irena Szczurko i Kamila Grochala przygotowały swoich uczniów do występu. Ewelina Czerniejenko z klasy IIIc przygotowała piosenkę  z rep. Marka Grechuty " Dni, których jeszcze nie znamy" Jan Grochala z klasy VIc przygotował piosenkę z rep. Mirosława Kowalewskiego " Oceany marzeń" Kinga Rojek z klasy Vc przygotowała piosenkę z rep. Stare Dobre Małżeństwo " Bieszczadzkie Anioły"

Jan Grochala zdobył wyróżnienie - opiekun Pani Kamila Grochala
Kinga Rojek zdobyła wyróżnienie - opiekun Pani Irena Szczurko