Dziś mamy: sobota 2024-04-27 , imieniny: Sergiusza, Teofila, Zyty

Zajęcia warsztatowe z rodzicami klasy Ic pt. „Halloween Pumpkin” w dniu 26.10.2017r.

Zajęcia warsztatowe z rodzicami klasy Ic

pt. „Halloween pumpkin” w dniu 26.10.2017r.

Inspiracją do spotkania się dzieci, wychowawczyni, rodziców stał się konkurs ogłoszony przez Radę Rodziców na najciekawszy lampion z dyni. Intensywnie pracowaliśmy w wielu zespołach, a efektem tej pracy stały się przepiękne lampiony. Wspólnie wyrzeźbiliśmy z dyń dwa koty, straszydła z wyszczerbionymi zębami, nietoperze oraz zombie ze śrubą w głowie. Jeden z naszych lampionów pochodzi z pewnością ze wschodu ze względu na swoje urocze, bogato zdobione buty. Dodatkowo powstała nawet praca plastyczna „Zamek straszydeł” i „Drzewo czarownic” Zabawie towarzyszył nastrój tajemniczości i grozy. Dzieci przybyły na spotkanie przebrane za straszydła. Czasami gasiliśmy światło i podziwialiśmy efekty pracy. Oceńcie sami….

To spotkanie dało nam okazję do wspaniałej, wspólnej zabawy.

PS. Na spotkanie przybyli również dziadkowie, ciocie i rodzeństwo. Dziękujemy.