strona główna
unicef
erasmus
godło
Dziś mamy: środa 2019-10-16 , imieniny: Ambrożego, Florentyny, Gawła
PlanyAktualnościDokumenty szkolneProgramy i podręcznikiPomoc, psycholog, pedagogEgzaminy i sprawdzianyNagroda w konkursie teatralnym
Jesteś w: » Witamy


PROŚBA O GŁOSOWANIE W RAMACH BUDŻETU OBYWATELSKIEGO 2020

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

W dniach 12-21.X.2019 odbywa się głosowanie na projekty w ramach budżetu obywatelskiego, tym razem mogą głosować tez dzieci i młodzież.

Dlatego mamy ogromną szansę na realizację kilku inwestycji w szkole i w jej okolicy.

Bardzo proszę wszystkich Państwa, Państwa rodziny i znajomych o czynny udział w głosowaniu.

Projekty:

R0123 - Tyrolski szlak - 3 zjazdy linowe pełne radości na Rubinkowie (jeden zlokalizowany na terenie SP nr 8)

R0124 - Gry planszowe - ćwiczymy umysł

R0126 – Ze sportem na Ty – boisko międzybudynkowe

O0125 - Nowoczesny plac zabaw na Rubinkowie przed SP 8 (projekt na liście ogólnomiejskiej)

O0610 – Podwórkowe zabieracze czasu czyli animacje zabaw na toruńskich podwórkach  (projekt na liście ogólnomiejskiej)

Link do glosowania (czynny od 12.X):

https://www.torun.pl/pl/miasto/budzet-obywatelski-w-toruniu/edycja-na-rok-2020/glosowanie

Twoje jedno kliknięcie to dziesiątki tysięcy złotych dla uczniów naszej szkoły i osiedla Rubinkowo!

Dziękujemy za wsparcie!


OTWARCIE NOWYCH SZKOLNYCH PRACOWNI
 

PODZIĘKOWANIA OD MATEUSZA
 
 

PODZIĘKOWANIA ZA OGÓLNOPOLSKĄ ZBIÓRKĘ OKULARÓW

ÓSEMKOWY OBÓZ LETNI NA KORFU
 

Karta kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku


CERTYFIKAT MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO DLA NASZEJ SZKOŁY

DYPLOM UNICEF
 
 


CERTYFIKAT MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO DLA NASZEJ SZKOŁY


GAZETKA SZKOLNA UCZNIÓW  KLAS I-III
 
 


I MIEJSCE W IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
 
 
 


NAGRODA W KONKURSIE ZBIERAMY MAKULATURĘ

Laureaci Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych 2018/2019

Wiktor Nowicki z VII SP 

- LAUREAT W KONKURSIE "LIGA ZADANIOWA"

p. Dorota Chodera 

Błażej Szymański - laureat II miejsca   III G
Marta Wilińska - laureatka III miejsca   III G
LAUREACI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU
HUMANISTA ROKU
p. Ewa Iwaszkiewicz, p.Dorota Olszewska-Sioma

Saliński Franciszek           III G          

- LAUREAT WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z GEOGRAFII,  p. Iwona Walecka

Michałowska Michalina     III G          

- LAUREAT WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z GEOGRAFII,  p. Iwona Walecka

Kowalski Maciej               III G          

- LAUREAT WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z MATEMATYKI,   p. Ewelina Eggert

Majczyk Izabela               III G         

-  LAUREAT WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z HISTORII ,  p. Ewa Iwaszkiewicz

Bachorski Jakub               III G          

- LAUREAT WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO,     
p. Joanna Rybicka-Lewandowska

Szymański Błażej             III G          

- LAUREAT WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z JĘZYKA POLSKIEGO,           
p. Dorota Olszewska-Sioma

Wrona Wiktor                   III G         

  LAUREAT WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z INFORMATYKI ,  p. Robert Krepel

 

Finaliści Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych 2018/2019

Nowicki Wiktor                 VII SP      

    

FINALISTA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z MATEMATYKI,  p. Dorota Chodera

 

Anuszewski Mateusz        VIII SP         

 

FINALISTA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU

PRZEDMIOTOWEGO Z MATEMATYKI,  p. Ewelina Eggert

 

Ostrowska Aleksandra      VIII SP         

 

FINALISTA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU

PRZEDMIOTOWEGO Z JĘZYKA POLSKIEGO, p. Dorota Salińska

 

Sobczak Marta                 VIII SP         

 

FINALISTA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU

PRZEDMIOTOWEGO Z BIOLOGII p. Joanna Giedrys

 

Wiśniewski Adam             III G     

     

FINALISTA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU

PRZEDMIOTOWEGO Z BIOLOGII, p. Jolanta Kosiorek

 

Wilińska Marta                 III G          

FINALISTA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU

PRZEDMIOTOWEGO Z HISTORII p. Ewa Iwaszkiewicz

 

Giedziuń Dominik             III G         

 

  FINALISTA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z JĘZYKA POLSKIEGO

  p. Dorota Olszewska-Sioma

 

Wilińska Marta                 III G          

 

FINALISTA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU

PRZEDMIOTOWEGO Z JĘZYKA POLSKIEGO

p. Dorota Olszewska-Sioma

 

 

Aktualności
2019-10-15
Uroczysta Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej
2019-10-15
Eco-tablety dla uczniów
2019-10-11
Odwołane dyżury Dyrektora
2019-10-10
Fotorelacja ze ślubowania pierwszoklasistów
2019-10-08
Relacje z otwarcia nowych pracowni
2019-10-07
Fotorelacja z otwarcia nowych pracowni
2019-10-06
Zaproszenie na TRENINGI Z ZAKRESU UMIEJĘTNOŚCI UCZENIA SIĘ
Kontakt

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 W TORUNIU

ul. Łyskowskiego 28
87 - 100 Toruń

tel./fax (0-56) 648 56 70

e-mail: szkola8@zs8.eu

BIPBasenGaleriaPlan lekcjiSport