Dziś mamy: sobota 2024-04-27 , imieniny: Sergiusza, Teofila, Zyty

Finaliści konkursów przedmiotowych

Sukcesy, sukcesy… ☺

Grudzień to miesiąc szczególny – lubimy go, ponieważ to właśnie wtedy św. Mikołaj przynosi nam prezenty. Tym razem nie będziemy dziękować za podarki, ale bardzo chcielibyśmy docenić ciężką pracę i pogratulować wspaniałych jej efektów. Aż czwórka naszych uczniów pomyślnie przebrnęła przez etapy rejonowe konkursów przedmiotowych. Jest czym się chwalić, bo jak na pewno się domyślacie, konkursy kuratoryjne do najłatwiejszych nie należą – wykazać trzeba się w nich nie tylko wiedzą i umiejętnościami, ale także nie lada inteligencją. Dlatego wyrazy naszego wielkiego podziwu i szczerych gratulacji wędrują do:

- Natalii Budzińskiej z klasy 8c  – finalistki konkursu z języka polskiego, która przygotowywała się do niego pod opieką p. Aliny Dyrdy,

- Igora Płotki z klasy 8a – finalisty konkursu z matematyki, który przygotowywał się do niego pod opieką p. Katarzyny Skopińskiej-Bielat,

- Mikołaja Maciejewskiego z klasy 8e – finalisty konkursu z matematyki, który przygotowywał się do niego pod opieką p. Doroty Chodery,

- Zosi Powałowskiej z klasy 6b – naszej najmłodszej finalistki konkursu z historii, która przygotowywała się do niego pod opieką p. Ewy Iwaszkiewicz.

Nasi mistrzowie udowadniają, że jeśli komuś naprawdę na czymś zależy, może – dzięki ciężkiej, wytrwałej pracy – wiele osiągnąć!

Serdecznie gratulujemy i życzymy wszystkim, aby tytuł finalisty już w marcu zamienił się w tytuł laureata! Obiecujemy, że będziemy mocno trzymać kciuki, byście mogli spełnić swe pierwsze naukowe marzenia.

Słowa uznania kierujemy także do pań nauczycielek, które wspierają swoich podopiecznych na każdym kroku i pomagają im zdobywać najwyższe szczyty.

Wspomnieć musimy również o Rodzicach naszych bohaterów – bez Państwa wsparcia sukces dzieci nie byłby możliwy. Dziękujemy za nieocenioną pomoc!

Drodzy Finaliści, cała nasza ósemkowa społeczność jest bardzo z Was dumna i życzy Wam kolejnych sukcesów! Powodzenia w marcu!