Dziś mamy: piątek 2024-04-26 , imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

Podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego "Postać Świętego Mikołaja"

Uroczysta gala podsumowująca Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Postać Świętego Mikołaja" pod honorowym patronatem Prezydenta Torunia i Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty już za nami.

Dziękujemy Poseł na Sejm Pani Iwonie Michałek oraz Wicekurator Oświaty Pani Marii Mazurkiewicz za przybycie i wsparcie naszego wydarzenia.

Gratulujemy laureatom, opiekunom artystycznym i rodzicom.

Prace były cudowne, poruszające.

Dziękujemy patronom medialnym TVP3, Radio PiK i dziendobrytorun.pl za promocję i opiekę medialną.

Dziękujemy sponsorom: Poseł na Sejm Pani Iwona Michałek, Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy, Urząd Miasta Torunia, Rada Rodziców SP nr 8, Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki, Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Toruniu, Planetarium w Toruniu, Centrum Handlowe Atrium Copernicus, Muzeum Toruńskiego Piernika, Program Absolwent UMK w Toruniu, firma thyssenkrupp Materials Poland S.A.,  PZU, firma Sebex, Restauracja Skrzynka, Telewizja Polska, Radio PiK oraz sponsorom indywidualnym, którzy ufundowali nagrody dla laureatów konkursu.

Do zobaczenia za rok!