Dziś mamy: środa 2024-05-08 , imieniny: Kornela, Lizy, Stanisława
2023-01-24

Laboratoria Przyszłości - wykorzystanie sprzętu w styczniu

Zajęcia w kuchni

Zajęcia w kuchni w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

Dziewczynki z klas 5 w ramach lekcji Wychowania do życia w rodzinie skorzystały z pracowni kuchennej. Zdrowy styl życia to także zdrowe odżywianie, dlatego przygotowały zdrowy "Zielony koktajl" oraz "Kulki mocy", które okazały się świetną, zdrową i przede wszystkim smaczną alternatywą dla słodyczy. Wszystkim dopisywał humor, a nowe przepisy zagoszczą w menu na dłużej.

Technika w klasach 6 - Makieta sprzętu AGD

Dzięki Laboratoriom Przyszłości uczniowie naszej szkoły realizują swoje pasje w tworzeniu. Rozwijają swoje manualne zdolności, kreatywność, uczą się pracy w zespole. Pomaga im w tym nowoczesna pracownia techniczna wyposażona w narzędzia.

Tym razem uczniowie klas 6 podczas pracy nad makietą sprzętu AGD.

Lekcja fizyki

Uczniowie klas ósmych zapoznali się z budową transformatora. Wykonali doświadczenia z użyciem tego urządzenia, gdzie wykorzystano zmianę napięcia oraz natężenia, do którego dostosowane są różnorodne odbiorniki.