Dziś mamy: piątek 2024-04-26 , imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda
2023-02-20

Rozstrzygnięcie konkursu "Kopernik słowem malowany"

Mamy to! Nasi wspaniali uczniowie za pomocą przepięknych poetyckich słów uczcili 550. rocznicę urodzin Mikołaja Kopernika – rozstrzygnięty został nasz szkolny konkurs „Kopernik słowem malowany”, a oto wyniki:

* w kategorii klas I – III:

1. miejsce Jakub Maciejewski (klasa 3a)

2. miejsce Jakub Ćwik (klasa 3b)

3. miejsce Władysław Młynarczyk (klasa 2e)

Wyróżnienia otrzymali Hanna Czerniejewska (klasa 3b) i Franciszek Krajnik (klasa 2d);

* w kategorii klas IV – VI:

1. miejsce Milena Skonieczna (klasa 4d)

2. miejsce Maria Sobol (klasa 5b)

3. miejsce Kacper Stępniewski-Biesiadziński (klasa 4c)

Wyróżnienia otrzymali Stanisław Małkowski (klasa 5c), Joanna Maliszewska (klasa 5c) i Szymon Rydzyński (klasa 4b);

* w kategorii klas VII – VIII:

1. miejsce Antoni Rzadkiewicz (klasa 8b)

2. miejsce Kinga Siuda (klasa 8f)

3. miejsce Agata Baniewicz (klasa 8d)

Wyróżnienia otrzymali Aleksander Sipół (klasa 8f) i Matylda Cziczak (klasa 8a)

Gratulujemy serdecznie Laureatom i informujemy, że nagrody zostaną wręczone podczas uroczystych apeli z okazji Święta Konstytucji 3 maja.

Jeśli ktoś chciałby poznać twórczość naszych poetów, zapraszamy do galerii konkursu – prace zostały zaprezentowane na ścianie przy sklepiku szkolnym.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za ich trud i naprawdę cudowne prace, a Laureatom jeszcze raz serdecznie gratulujemy!